reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Olivka tak prawde mowiac to ja juz bym chciala tej nocy hihihih a Bozenka pisala ze dzisiaj jest pelnia wiec moze mi wilkolaki dopomoga hihi:-D:-D:-D dobrej nocki :):):)
 
Ja Ci wierzę Słońce ale zobacz, jeszcze całe 12 dni:) dzidzia sobie popływa:) Choć z drugiej strony może masz rację bo nie jest większa o ten czas więc zawsze to malutkie ułatwienie:) Za to Justyś upałów nie mamy i mam nadzieję że tak zostanie do lipca.
Żatowałam oczywiście, ja chcę moje maleństwo opalone hihi
 
no, wszystko na to wskazuje Aniu i płakać mi się chce bo to na sam poród w takie nieznane, boję się ze z bólami sama zostanę a do szpitala może być kawałek, N.jak będzie zajęty w pracy to nawet nie będzie mógł odebrać telefonu, poza tym nie mam pojęcia o tych szpitalach w Dublinie, znalazłam ze sa trzy a dziewczyny i tak piszą jakimiś skrótami więc sama się nie domyślę.... tak jak pisałam wcześniej chyba kiepski dzionek dzis mam:-(

Ale nie martw się, myślę, że Kasia_Irlandka udzieli Ci jakiś informacji i pewnie nie tylko ona!!!!

Kasia Irlandka udzieli ci wszystkich informacji bo przeciez jest na topie.
Olivca - nic sie nie boj, nie taki Dublin straszny jak go maluja... Pytaj o co chcesz, a bedzie Ci odpowiedziane :) Powiem Ci wszystko co wiem, a nawet wiecej jak bedzie trzeba :)
 
halo a wy gdzie pouciekałyście? hop hop może byście przyjechały na kawkę do koleżanki hę?
martuana
w name it był jeden wieszak przecenionych ciuszków o 50%, muszę ci się przyznać, że ja też kupiłam kurteczkę w groszki dla Bąbla już na 9miesięcy (akutrat na urlop w Polsce) ale jak zobaczyłam ja na Mareczku to bardzo mi się spodobała:zawstydzona/y:

olivco
przekazujemy cię w dobre ręce dublinianek
 
Czesc mamusie
Troszke mnie nie bylo ja znowu z potwornymi bolam leze w lozku:baffled::baffled:
nie mam sily na nic


Olivcia
opuszczas nas no szkoda szkoda tez ze nie zdazylam cie poznac
no ale powodzenia zycze:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
cześć cześć,
ale dobrze was mieć, oj pytać będę i będę:)
Ja dziś spóźniona z powitaniem ale za to połowa szafy zrobiona, jutro reszta, rany jak można mieć tyle ciuchów? idą do chrześnic bo i tak w nic się nie mieszczę. No i przejrzyściej się zrobi na coś nowego hihi, ale najpierw odpokutuję ten mandat.
Aga dzięki za wszystkie wczorajsze rady:))
Ja na razie z kawki muszę zrezygnować ale zawsze na jakiś soczek możemy się umówić:) W tym tygodniu mi bardziej pasuje popołudniami ale od przyszłego mogę szaleć no i Bożnko książki mi się pokończyy, powymieniamy się czymś co?
 
Do góry