reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Dziewczyny a probowalyscie tych pampersow do uczenia robic siusiu na nocniczek ? hm...smiesznie brzmi...:tak:
A co do mowy to moja corka majac 1.5 roku mowila prawie calymi zdaniami ;-)...ale jak wiadomo dziewczynki szybciej zaczynaja mowic.
Beatko ja nawet nie wiedziałam o takich pampersach ale dla mnie jest głupotą zakładanie pampka w dzień przynajmniej w domciu jak dziecko już wie o co chodzi :)według mnie to ogłupia brzdąca :)Ja zakładam majteczki i jak widze tylko że mały tylko sięga w okolice siusiania;-)to go sadzałam i przyniosło efekt ale fakt że to zajeło troszke czasu:))ale w końcu jesteśmy mamami :-DNo i zgadzam się z Tobą że dziewczynki szybciej mówią i siusiają :)w moim przypadku to się sprawdziło:)ale Malik to nasza maskotka i może za bardzo go rozpieszczamy:))ale cała w Tym frajda:))Dlatego szybciej mówił niż siusiał:)
 
reklama
Ja tez dopiero niedawno je odkrylam. One podobno dzialaja tak ze dziecko czuje w nich mokro wiec tym samym zalapie ze cos nie tak i zacznie wolac ;-) hm...fajny wynalazek w sumie....Jak ja moje dzieci uczylam wolania to po prostu chodzily w majteczkach ni i jak zrobily to tez poczuly mokro i jakos tak z tydzien to trwalo i po temacie. |Oczywiscei jeszcze nie raz zdazraly sie wpadki, wiadomo. Z tym ze ja to robila w lecie jak bylo cieplo wiec nie bylo tragedi. Tu moze byc z tym gorzej ;-)
 
W takim razie ciekawe te pampersy ale dla mojego już na szczęście nie potrzebne sprawdze je przy następnym dzidziusiu:) ale dokładnie tak samo myśle jak napisałaś:)i w taki sam sposób oduczałam dzieci:)Także coś w tym musi być;-)
 
Witam mamcie:))Piękny mamy dzionek:)) Gaston nie wierze w tą tkz.dorosłość:)Ja Mareczka uczyłam ponad rok sadzania na nocnik i faktycznie zaskoczył i woła siusiu ale w dzień nie zakładam mu pampka bo wydaje mi się że jakbym mu założyła to pomyślałby że przyzwalam na siusianie do niego i po co ma wołać skoro i tak będzie miał sucho;-) Więc w dzień robi siusiu do nocniczka ale z kupką mamy mały problem który też już powoli opanowaliśmy:tak:A co do mowy to moje dziewczynki mówiły dużo szybciej od Mareczka ,ale nie narzekam bo powtarza wszystkie słowa i od jakiegoś czasu składa maleńkie zdania:) Ale jak sama wiesz każde dziecko jest inne i ma swoje tempo rozwijania co nie znaczy że jest lepsze czy gorsze dlatego nie rozumiem twojego oburzenia innymi dziećmi i mamami to tylko dzieci i siuśki czy kupki więc sama wiesz:-D
o jakie oburzenie ci chodzi? bo nie bardzo rozumiem...:baffled:
Dziewczyny a probowalyscie tych pampersow do uczenia robic siusiu na nocniczek ? hm...smiesznie brzmi...:tak:

A co do mowy to moja corka majac 1.5 roku mowila prawie calymi zdaniami ;-)...ale jak wiadomo dziewczynki szybciej zaczynaja mowic.
uzywamy wlasnie tych pampersow :baffled:
Beatko ja nawet nie wiedziałam o takich pampersach ale dla mnie jest głupotą zakładanie pampka w dzień przynajmniej w domciu jak dziecko już wie o co chodzi :)według mnie to ogłupia brzdąca :)Ja zakładam majteczki i jak widze tylko że mały tylko sięga w okolice siusiania;-)to go sadzałam i przyniosło efekt ale fakt że to zajeło troszke czasu:))ale w końcu jesteśmy mamami :-DNo i zgadzam się z Tobą że dziewczynki szybciej mówią i siusiają :)w moim przypadku to się sprawdziło:)ale Malik to nasza maskotka i może za bardzo go rozpieszczamy:))ale cała w Tym frajda:))Dlatego szybciej mówił niż siusiał:)

A dlaczego glupota? Ja probowalam w samych majtach i tez narazie nie dalo to skutku.Pamietaj te ze czesto jak dziecko ma starsze rodzenstwo szybciej sie rozwija i szybciej pewne rzezy roumie,choc to tez ie jest regola.Dla nieczego nie ma reguly.Kazdy maly czlowiek rozwija sie we wlasnym tepie.....sprawa indywidualna....każdy jest ekspertem własnego dziecka, a każde dziecko indywidualnością .Ja czekam na cieplejsze dni i zaczne nauke z majtkami jeszcze raz.Wierze ze w koncu zaskoczy, a ze posniej niz niektore dzieci nie czyni z niego gorszym.Wiem ze nie jestem sama, wiele jest mam majacych podobny problem (o chocby nasza kasia moderatorka)ktory predzej czy poziej sie rozwiazuje.

Kasia irlandka a czytalas to?

Dziewczyny musze wam cos opowiedziec.Przezylam dzisiaj traume!
Jade z mim mezem niedaleko domu,(beata - kolo Microsemi) wyjedzalismy do Limericku, nagle na przecwiko nas , na czolowke leci auto,toyotka starlet, bez kierowcy w srodku! W ostatniej chili moj maz odbil na prawo , na szczescie na tamtym pasie ludzie widzieli co sie dzieje i sie zatrzymali wiec my nie musielismy leiec na czolowke.Zdzylam sie obrocic, owiedziec jezus maria i samochod na zjezdzie do fabryki odbil sie od muru, walnal w slupek i doslownie chyba centymetry od slupa obkrecil sie kilka razy w kolo, prawie uderzajac w samochod stamtad wyjezdzajacy.Ja malo ze strachu nie zemdlalam.Maz polecial szybko, okazalo sie ze w samochodzie byl dziadek, byl przytomny ale albo pijany albo w szoku.Ciezko powiedziec.W kazdym razie ci , ktorzy jechali z drugiej strony tez nie widzieli kierowcy, wiec trudno tez powiedziec czy dziedek zaslablm czy sie po cos schylil czy by pijany.Pewnie wiecej sie dowiemy jak przyjedzie policja, bo spisywali dane wszystkich i mowili ze ie odezwa bo przecie musza dochodzenie zrobic.A ja w drode do limericku mialam zcisniety rzoladek, bo zawsze jak tamedy przechodze , to patrze na taka tabliczne na murku gdzie jest napisane ze zginal tam ojciec z malym synkiem.Gorc mijak o tym mysle, bo przeciez mogl ktos tam tedy wlasnie isc i nie mial by szans...A my tez bysmy bez szwanku nie wysli gdyby sekunde pozniej jechaly te samochody na drugim pasie, wtedy nie mielibysmy gdzie uciec..:no:
Kasia irlandka a czytalas to?
 

Załączniki

  • nocnikowanie.pdf
    2,7 KB · Wyświetleń: 178
Ostatnia edycja:
a ja ostatnio czytałam artykuł o 2-latce , która została członkinią mensy:szok:
niesamowite
Najmłodsza członkini Mensy ma 2 lata - TVP.INFO
hej Ms.Marple, właśńie wczoraj mój N.pokazał mi filmik z tą małą i jest niesamowita, dziennikarz pytał ją o różne państwa i ich stolice a ona odpowiadała bezproblemowo, bawiąc się przy tym, taka sympatyczna, później pytali przechodniów i ludzie naprawdę mają problem z geografią:)
Hmmm a moja chcrześniaczka miała 3 latka jak dopiero coś tam po malutku zaczęła mówić....
 
Hejo babeczki:-) wpadłam tylko się przywitać i pozdrowić z od rodzinki K. !!:-) właśnie mi tu krzyczą:"pooozdrów!":-D
 
dzięujemy dzięujemy, prosimy o wypicie jednego głębokiego w naszym imieniu i bawcie się dobrze robaczki:):-)
I uważajcie na drogach bo to różńie bywa i prosze się zameldować po powrocie:happy2:
Tymczasem ja idę na samotnego korniszonego, bo chodziło coś ostatnio za mną nie wiedziałam co a to korniszony:))
 
No to ladne przebije mialas Gosia. W tygodniu ktos w tym miejscu potracil dziewczyne i uciekl ale nic na szczescie jej sie nie stalo. klientka na pazurkach u mnie byla i mi mowla ze z microsemi jakas. Ladnie co...
 
No to ladne przebije mialas Gosia. W tygodniu ktos w tym miejscu potracil dziewczyne i uciekl ale nic na szczescie jej sie nie stalo. klientka na pazurkach u mnie byla i mi mowla ze z microsemi jakas. Ladnie co...

no to niezle..Ja nie wiem ale chyba bede omijac to miejsce z daleka :no:
Beata to jak jutro idziesz ze mna na te silke wieczoriem? Bo Dorka chyba ie pojdzie bo tata jej w szpitalu :-(
 
reklama
Dzień dobry!!!! Ale widzę zastój tu jakiś, oj :baffled:!!! A pogoda przecież do kitu, hm... W łóżkach pozalegały czy co????? A ja już odprawiłam swoją siostrę i teraz zostałałm z chrześniakiem do soboty hehehe... Oliwci bardzo podpasował, bo szeleją razem, także będzie wesoło myślę :-)!!!!

Gastone, dobrze, że cało wyszliście z tej niemiłej przygody!!! Ale to musiał być ciekwy widok - auto bez kierowcy :szok:, hm...

Megan234, STO LAT STO LAT :-p!!!!!!

No to zmykam, może będzieci później :sorry2:... Narka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry