reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no właśńie wszystkie się holideują :) Ale gdzie skoro taka brzydka pogoda? My wróciliśy właśńe z urodzinek, tylko że moje ciacho nie rozpoczęte, zapakowane zostało a jedliśmy takiego gotowca z tesco hihi:) No i widziałam już bliźniaki tygodniowe, są z miksowanego związku, dwoje chłopców i wiecie że jeden jest jasny a jeden ciemny? No nic może większy się ruch zrobi po sjeście bo chyba nikt w Limerick nie griluje...
A jak tam Dublińczycy co?
 
reklama
Dzień dobry!!!! Ale widzę zastój tu jakiś, oj :baffled:!!! A pogoda przecież do kitu, hm... W łóżkach pozalegały czy co????? A ja już odprawiłam swoją siostrę i teraz zostałałm z chrześniakiem do soboty hehehe... Oliwci bardzo podpasował, bo szeleją razem, także będzie wesoło myślę :-)!!!!

Gastone, dobrze, że cało wyszliście z tej niemiłej przygody!!! Ale to musiał być ciekwy widok - auto bez kierowcy :szok:, hm...

Megan234, STO LAT STO LAT :-p!!!!!!

No to zmykam, może będzieci później :sorry2:... Narka

No am oj tato jak opowiadalam mu na skypie o calym zdarzeniu to na poczatku sie smial bo myslal zeja mu zmyslona hostoryje opowiadam a potem jak doczytal do konca do smiechu mu nie bylo :no:
aaa Krycha a gdzie ta nasza megan sie podziala , wieszz cos?
no właśńie wszystkie się holideują :) Ale gdzie skoro taka brzydka pogoda? My wróciliśy właśńe z urodzinek, tylko że moje ciacho nie rozpoczęte, zapakowane zostało a jedliśmy takiego gotowca z tesco hihi:) No i widziałam już bliźniaki tygodniowe, są z miksowanego związku, dwoje chłopców i wiecie że jeden jest jasny a jeden ciemny? No nic może większy się ruch zrobi po sjeście bo chyba nikt w Limerick nie griluje...
A jak tam Dublińczycy co?

Ja widzialma takie blizniaki gdzies w jakiejsc gaazecie i smieszne to bo kto by kiedys pomyslal ze to mozliwe :-D A jak dzieci beda starsze i beda mowily : to moj brat blizniak - to beda na nich patrzec o tak :szok: bo ludzie dlugo jescze nie uwierza ze przeciez to natura i soro tato ciemnoskory albo odwrotnie to przecie to mozliwe.Olivcia ja nie moge sie doczekac zeby zobaczyc twoje cudenko :tak:
 
Dobry wieczor:-)Mnie nie bylo bo bylam u przyjaciolki na noc i tak poimprezowalismy ze nie przytomna dzis jakas jestem:-(ale bylo super!
Widze ze Megan ma urodzinki wiec Wszystkiego najlepszego zycze:tak:
A co do nocnikowania to ja probowalam z Jula i sika na nocniczek,tyle ze to byly takie proby(pisalam juz chba wam o tym).Takie nocnikowanie zacznie sie mysle zaniedlugo,czekam na cieplejsze dni bo u mnie to pizga jak niewiem:no:.
Dobra lece robic kolacyjke.Zakrecona jestem caly dzien mysle ze niedziela dzis.
Gastone szok normalnie:szok:
 
Ms.Marple ale masz fajniutjiego avarta:happy2:
Gastone to będzie istne cudeńko bo sama nie potrafię wyobrazić sobie tej mieszanki więc czekamy na całkowitą niespodziankę. :confused:
Cytrusku ale fajnie tak poimprezować.... my gdzie nie pójdziemy to coś jest, po malibu łazi za mną martini.... I jak już będę mogła to chyba sama całą butelkę wypiję hihi:-D
Mi też się wydaje że dziś niedziela, zaraz muszę się porządnie najeść na kolacyjkę bo jutro glukoza więc pewnie do 12stej będzie mi w brzuchu burczało:)
 
Ruchu faktycznie dzis tu nie ma.Co niektorzy maja naprawde dluuugi weekend.Ech a co u niektorych zwykla codziennosc...Ech to ja sie pozegnam bo cos zmeczona jestem ta codziennoscia hehe
 
hejo laski, no Aga nie jest już mamą z Limerick-została u nas!!!!

hehe,żartuję;) dojechali, pewnie niedługo skrobnie:)

ale było suuuuuuuper!!!!:)
 
hejo
dla odmiany ja jeszcze stukam:szok:
piekę sobie chleb i jeszcze 25 min muszę czekać bo wyrobiłam się wcześniej:dry:
mam nadzieję, że udał wam się weekend (gastone miała wypas wrażenia:shocked2:)
nasz był drętwy jak flaki z olejem:-D:-D
przez denną pogodę oczywiście:cool2:

aine i aga w pięknym miejscu byliście:tak: widziałam na nk a gdzie to jest?
olivco avatarek musiałam zmienić bo się obraziłam na słońce
 
reklama
Do góry