reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

a ja jeszcze nie śpię:-p i chyba jako ostatnia powiem dobranoc:) miłego spotkanka jutro , dziewczyny!!! zdajcie relację na forum i jakieś foty wklejcie:tak: papatki
 
reklama
dzien doberek, a będzie dobry bo dzisiaj spotkanko;-) Wczoraj byłam ostatnia a dziś pierwsza hihi. Po powrocie z Corku pierwsze co to was poczytałam,zjadłam kanapkę i padłam jak kawka do teraz, ale mi się pospało:) Idę więc coś upichcić na spotkanko-tym razem u mnie na słodko, jakieś ciacho, mr.marple książeczkę przeczytałam i nawet dosyć fajna, taka leciutka, jak któraś ma fajną lekturkę to weźcie na sotkanko-powymieniamy się.:rofl2::happy: Justyś weź proszę moją plastikową miseczkę;-)To do zobaczonka
 
Hej :-D!!!! Nie wyspana jestem i jeszcze ta pogoda, oj, chyba jakąś kawką będę musiała się poratować, bo inaczej będę totalnie nieprzytomna :baffled:... Pyza wstała dziś o 02.30 i się wzięła za zabawę :eek:!!! Nie wiem o której poszła spać, bo po wczorajszej pobudce o świcie mój mąż się nade mną zlitował i znią siedział, a teraz odsypia hehehe :sorry:! Pyza oczywiście już na posterunku od 07.00, ech... A ja zabieram się za sałateczkę!!!!!!!!! A jak tak poczytałam to w sumie szkoda, że dziś nie robimy nalotu na Beakte, bo widzę, że Sylwisko22 będzie, ale może następnym razem ;-)!!!!!!!!!!!!! Justysia21, nie zapomnij też o moim plastikaczu :-p!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzień dobry wszystkim!!!!!!!!!!!!
pogoda straszna, miałam dzisiaj prac dywan [za tydzień elita z Polski przylatuje do mnie];-);-)zresztą przez wczorajszy dzień nic nie zrobiłam i troszke mam zasyfiony domek:zawstydzona/y:,
Widze ze sie spotkanoo Wam szykuje- w takim razie zycze wszystkim miłego dzionka:-).
Maxiu bez zmian, narazie śpi, mam nadzieje ze to chorubsko go tylko tak potraktuje i da mu święty spokuj, jestem dobrej myśli;-):tak:pozdrawiam:-)
 
dzień doberek
a ja wczoraj późno wróciłam z basenu a w nocy tak mnie motyle bolały, że nie mogłam spać:baffled: tak wychodzi brak kondycji:wściekła/y:

krycha nie bierz fotelika, Bąbel pojedzie w małym, za to jakbyś mogła to zabierz perfum ghost, bo chciałabym go sobie powąchać bo się napaliłam :-D:-D
mam nadzieję, że wyjadę z domu ok 11:30 max 12ta, przed wyjazdem puszczę ci sygnał ok?

megan tylko przez Dublin nie jedź dzisiaj :-D:-D:-D:-D

cieszę się na spotkanko , jak sylwisko następnym razem bedzie doprawiać pazurki to możemy zwalić sie do beakti:-D:-D:-D

mikimauro myślę, że już będzie lepiej maluszkowi, mój też miał taką jakby flegmę
ja porządnie wietrzyłam sypialnię przed snem, i polewałam ręcznik karvolem (jest w aptece) ma bardzo przyjemny zapach i inhaluje , tutaj się o nim dowiedziałam:tak:
 
reklama
Do góry