reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hej Justys co zrobilaś jak zatrzymał Ci się suwaczek, wstawiłaś go od nowa? Bo jakieś dziwne takie uczucie jak stoi w miejscu i czarne mysli przychodzą:eek:
 
reklama
no jestem
wszystko zrobione i mozna klikac
nastepna do porodu to chyba olivka i natinke a potem ja i marta...tak mi sie zdaje.....ale pierwsza to Vera bedzie hehhehe...jutro idzie do szpitala( bede ja zawozic) i w piatek prawdopodobnie beda wywolywac jej porod:)
 
aine nasza nowa kolezanka ktora sie nie pokazuje hehehheh ale osobiscie to mam z nia kontakt codziennie:) bo to moja kolezanka:)
a ja odiadek zrobiony,posprzatane i w kominku sie pali......pralka lata a ja mam czas na klikanie hehehe
 
Teraz dopiero zobaczyłam, że coś zaczęło kapać z nieba :eek:, całe szczęście my już po spacerku hahahahaha :laugh2:!!!! Mamusie, gdybyście były zainteresowane tym leżaczkiem to piszcie na priva, aaaa i wystawiam go też na ogłoszeniach (!) :tak:!!!!
 
ojoj to trzymamy w kciuki za Verę, ja też bym chciała miec już wszystko za sobą:-) Wczoraj znajomi opowiadali mi o ich porodzie, on dumny z żony że poszło fajniutko i w ogóle że nie potrzebuje znieczulenia a na to ona z kuchni: Potrzebujesz!!! potrzebujesz!!! nie słuchaj nikogo i od razu proś o epidural ;) mężczyźni nigdy nie zrozumieją tego hihi
Mam nadzieję Aga ze będziesz nam tu zdawała relacje. A później Justysia, tak się właśnie przygladałam waszym suwaczkom i topnieją w oczach:tak: Nasza fasolka dziś przeskoczyła na 7my miesiąc, sama byłam zaskoczona...o rany a ja jeszcze nic nie mam oprócz poniedziałkowego zestawu dla dziewczynki z adamsa, oczywiście nie wiemy jeszcze co będzie ale były obniżki i był taki śliczny ze jeden nie zaszkodzi:):happy:
 
ojoj to trzymamy w kciuki za Verę, ja też bym chciała miec już wszystko za sobą:-) Wczoraj znajomi opowiadali mi o ich porodzie, on dumny z żony że poszło fajniutko i w ogóle że nie potrzebuje znieczulenia a na to ona z kuchni: Potrzebujesz!!! potrzebujesz!!! nie słuchaj nikogo i od razu proś o epidural ;) mężczyźni nigdy nie zrozumieją tego hihi
Mam nadzieję Aga ze będziesz nam tu zdawała relacje. A później Justysia, tak się właśnie przygladałam waszym suwaczkom i topnieją w oczach:tak: Nasza fasolka dziś przeskoczyła na 7my miesiąc, sama byłam zaskoczona...o rany a ja jeszcze nic nie mam oprócz poniedziałkowego zestawu dla dziewczynki z adamsa, oczywiście nie wiemy jeszcze co będzie ale były obniżki i był taki śliczny ze jeden nie zaszkodzi:):happy:

To fakt, czas szybko leci i już niedługo będziesz trzymać w ramionach Wasze Maleństwo!!! Wiem, że nie bardzo chcesz gormadzić teraz rzeczy, ale może spraw, na wszelki wypadek, sobie trochę więcej ciuszków - niedużo, ale jednak troszkę, takich neutralnych, a później będziecie szaleć z zakupami ;-)!!! A co do znieczulenia to ja się zgadzam z Twoja znajomą w 100% :tak:!!!!!!!!!

Właśnie, Aga_irlandia, trzymamy kciuki za Vere, pozdrów Ją od nas koniecznie!!!!!!!!
 
reklama
napewno pozdrowie verke:) buedna cala zestresowana:) pierwszy porod...no i ma przyjechac z dublina jej siostra do asysty przy porodzie bo tatus nie zdecydowany do uczestnictwa:) ja tam mowie nic na sile....
moj malz sie zadeklarowal ze tym razem bedzie mi towarzyszyl:):):)czwarte dziecko a pierwszy wspolny porod:):):) no ale zawsze jest ten pierwszy raz.....co do znieczulenia...hmmm....ja chyba nie skorzystam bo dosc szybko rodze i 3 razy bez znieczulenia i tak bylam....ale ....zobaczymy.....nigdy nie wiadomo jak ten porod bedzie przebiegal:):):)

ola moj przeskoczy na 7 za 2 tygodnie:):):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry