reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Olivca super wiadomosc to teraz sie musze uczyc i isc zdwac......................... a w szpitalu to ja bylam na physiotheraphy baba mnie tak ponaciskala ze jeszcze bardziej bolalo:-(a jutro wizyta normalna na 9
slodkich snow babeczki :tak:
Oj to ja nie wiedziałam Skarbie że Ciebie coś boli:-( Nam na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia ta fizykoterapeutka pokazała bardzo wiele przydatnych rzeczy i zachęcała żeby przyjść na ćwiczenia ale teraz to nie ma szans, wolę sama w domku:zawstydzona/y: Trzymam w kciuki aby jutro było lepiej bo czasem nawet po dobrym masażu najpierw boli a dopiero późńiej ulga ale nie mam pojęcia jak się ma do tego ciąża:eek:
 
reklama
Dzień doberek :sorry:!!! Mój Uriwpołeć już na nogach, po staremu od 06.30 (tylko na naowy czas), więc dzionek będzie ddłłuuugggiiii :eek:... Pogoda mi dziś nie straszna, bo i tak przez Pyzy katarek w domku jeszcze siedzimy, może sobie włosy zafarbuje??? Dół nadal mnie nie wypuszcza więc trzeba coś zrobić ze sobą... Póki co zmykam na gorącą herbatkę i życzę Wam milusiego czwartku :tak:, do później mamusie, buziaki ;-)
 
dzien doberek:)
dziewczyny dziekuje za odwiedzinki bylo naprawde milo....nastepnym razem koniecznie na dluzej musicie zagoscic....juz wiecie gdzie:)
ja uciekam......dzis roboty duzo bo jutro podloga:)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja.A ja zacelm od ogladania fochow mojego meza.Faceci mowia ze nie rozumieja kobiet a ja mam czasem wrazenie ze moj facet czesto zachowuje sie jak baba.Dzis wstalam z fotela i potknalam sie o zabawke Maxa i niechcacy zaczepilam reka o laptopa mojego meza, ktorego mial na kolanach.Laptop sie zamknal a ten na mnie wrzask, wiec odwreszczalam ze sie potknlam przeciez czemu na mnie wrzeszczy, nie chcialam.To sie tak wsciekl i pokzal focha i z trzaskiem drzwi wyszedl do pracy.A ja pierwszy raz zamiast sie wsciekac na niego zaczelam sie smiac i nie moge przestac.
O co kaman? Eh ale kilka dni mam z glowy , no bo przeciez nie bedzie sie do mnie odzywal, bo to ja na niego nawrzeszczalam.Nic z tego nie rozumiem, moj maz naprawde czsem jak baba co ma @ sie zachowuje.Czasem jak mam @ on sie wscieka ze placzliwa jestem i zchowuje sie jak dziewczynka ale sam jak dziecko w piaskownicy dzisiaj sie zachowal.hehe cieekawe ile bedzie milczal.;potrafi dlugo , tylko ja zawsze potem ztruta chodze bo nie lubie tak milczec.Ale tym raem jednak nie popuszcze bo to smieszne...
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry babki
nawet słoneczko zagościło:-D
moje dziecko od rana walczy na kocyku i podnosi pupę do raczkowania, ale mu nie wychodzi bo jak podniesie pupę to nosem ryje w kocyku:-D:-D:-D
swoją drogą chciałabym mieć tyle wytrwałości:tak:
krycha a jeśli chodzi o spanie to niestety nic się nie poprawia je jak zawsze o 4tej i ani minuty nie wytrzyma dłużej:eek: nie wiem kiedy ja się wyśpię:nerd: na szczęście rano nie płacze tylko się bawi aż mama wstanie:laugh2:

już się za wami stęskniłam babki, chyba którąś z was napadnę w przyszłym tygodniu:sorry:
 
dzień dobry, oj busy day today:tak::rofl2: mam nadzieję ze wytrwam do popoludniowej drzemki bo czuję się jakbym nie spała całą noc- i pierwszy raz nawet słonko na mnie nie działa.:eek:
 
krycha a jeśli chodzi o spanie to niestety nic się nie poprawia je jak zawsze o 4tej i ani minuty nie wytrzyma dłużej:eek: nie wiem kiedy ja się wyśpię:nerd: na szczęście rano nie płacze tylko się bawi aż mama wstanie:laugh2:

już się za wami stęskniłam babki, chyba którąś z was napadnę w przyszłym tygodniu:sorry:

Podomno jak człowiek już umrze to się w końcu wysypia ;-).... Żarcik oczywiście!!!!!!! Ja zapraszam do siebie, chyba, że będę mogła się przyłączyć do Ciebie i jeszcze o kogoś zahaczymy :sorry:... Fajursko się tak spotkać i człowiek nie dość, że mniej samotny się czuje w tej Irlandii to jeszcze z kimś dorosłym może pogadać :laugh2:

dzień dobry, oj busy day today:tak::rofl2: mam nadzieję ze wytrwam do popoludniowej drzemki bo czuję się jakbym nie spała całą noc- i pierwszy raz nawet słonko na mnie nie działa.:eek:

Chyba Ciebie również dopadło przesilenie wiosenne...
 
Witam sie i ja.A ja zacelm od ogladania fochow mojego meza.Faceci mowia ze nie rozumieja kobiet a ja mam czasem wrazenie ze moj facet czesto zachowuje sie jak baba.Dzis wstalam z fotela i potknalam sie o zabawke Maxa i niechcacy zaczepilam reka o laptopa mojego meza, ktorego mial na kolanach.Laptop sie zamknal a ten na mnie wrzask, wiec odwreszczalam ze sie potknlam przeciez czemu na mnie wrzeszczy, nie chcialam.To sie tak wsciekl i pokzal focha i z trzaskiem drzwi wyszedl do pracy.A ja pierwszy raz zamiast sie wsciekac na niego zaczelam sie smiac i nie moge przestac.
O co kaman? Eh ale kilka dni mam z glowy , no bo przeciez nie bedzie sie do mnie odzywal, bo to ja na niego nawrzeszczalam.Nic z tego nie rozumiem, moj maz naprawde czsem jak baba co ma @ sie zachowuje.Czasem jak mam @ on sie wscieka ze placzliwa jestem i zchowuje sie jak dziewczynka ale sam jak dziecko w piaskownicy dzisiaj sie zachowal.hehe cieekawe ile bedzie milczal.;potrafi dlugo , tylko ja zawsze potem ztruta chodze bo nie lubie tak milczec.Ale tym raem jednak nie popuszcze bo to smieszne...





GASTONE TO U MNIE JEST TAK SAMO JA MIEWAM MIESIACZKI A MOJ FACET NAPIECIA PRZEDMIESIACZKOWE:laugh2::-D
DZIEN DOBRY KOBITKI ZAPOWIADA SIE PIEKNY DZIEN KOZYSTAJCIE:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Ja zapraszam do siebie, chyba, że będę mogła się przyłączyć do Ciebie i jeszcze o kogoś zahaczymy :sorry:... Fajursko się tak spotkać i człowiek nie dość, że mniej samotny się czuje w tej Irlandii to jeszcze z kimś dorosłym może pogadać :laugh2:

zgarnę cię i kogoś nawiedzimy :tak: będzie więcej osób i raźniej:happy:
kobitki bać się!!! nawiedzamy!!!:-D:-D:-D
 
Do góry