reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

dziewczyny, ale ja głuuuupia jestem!!! wkręciłam męża, że ktoś szpieguje nasze mieszkanie, a ten już miał na gardę dzwonić:-D trochę nie na miejscu ten żart hihih, no ale spontaniczny:-D
 
reklama
haha...to dzisiaj moj Ariel przychodzi ze szkoly i mowi do mnie ..."mama bedziesz musiala isc do szkoly ".... ja mowie co zrobiles,, a on ...."oplulem nauczyciela"....mnie serce stanelo, a on ze to prima aprilis :-D
 

Heh, no ładnie, ładnie :sorry:...

Humorek mi się trochę poprawił, ale to zasługa Pyzulki :-), pół dnia gadała ma - ma, spać poszła zaraz po kąpieli, po 19.00, a jak wstała na cyckanie się jakis czas temu to była tak zamotana, że zasypiała na siedząco :laugh2::laugh2::laugh2:, normalnie taki dziobak jej się włączył, że myślałam, że padnę, ale oczywiście w łóżeczku jeszcze spać nie chciała!!!!!! Pierwszy raz widziałam moją Maliznę w takim stanie :-p!!!!!!!!

Justysia21, jak tam wizyta w szpitalu????
 
Aguś dziękujemy za popołudnie i takie fantastyczne towarzystwo, ach poczułam się przez chwilkę jak naprawdę w domu:tak:
Justyś napisz jak w szpitalu
Martuś przepraszam, nie dalam rady już wpaść, za dużo wrażeń jak na jeden dzień i padłam jak kawka, ale po drzemce już lepiej. Za to jutro Cię nawiedzimy z Cytrusem:rofl2: Mam nadzieję że malutki już sie ma lepiej.
 
A ja w biegu wszystko robilam:-Dale zdazylam!
Aga masz naprawde swietna rodzinke:tak:
No Justys jak tam szpital?
Krycha z tymi dzieciakami to jest wesolo:-Dmoja Jula dzis w sklepie jak zobaczyla rozowe trampeczki,zdjela swoje buty i w takim podekscytowaniu wciagala te trampy na nozki:-DModnisia moja mala kochana.
 
reklama
Olivca super wiadomosc to teraz sie musze uczyc i isc zdwac......................... a w szpitalu to ja bylam na physiotheraphy baba mnie tak ponaciskala ze jeszcze bardziej bolalo:-(a jutro wizyta normalna na 9
slodkich snow babeczki :tak:
 
Do góry