reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

No dobra, słońca znów nie ma, chyba nas olało ;-), więc coś na poprawę humorku:
Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Mąż pyta:
- Panie doktorze, a jak z 'tymi' sprawami w czasie ciąży - można czynie?
- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu, bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.
- A jak to jest na wilka?
- Leżysz pan koło nory i wyjesz!

Trzymajcie się :sorry2:
 
reklama
Hej dziewczyny!!! Mam znów pytanko odnośnie znieczuleń, bo się już troszkę pogubiłam :confused:... Czy w Maternity podaja czysty Epidural czy wymieszany z czymś (co by całkiem czucia nie stracić?), orientujecie się może w temacie? Jak dzisiejsze nastroje? Gastone, przeszła Ci choć troszkę ta handra? Słonka życzę, papatki ;-)

Nie chodzi o wymiezanie z czyms.Poprostu daja mniejsza dawke i w miare potrzeb podaja ja co jakis czas w zaleznosci od tego jak dlugo trwa akcja porodowa.Pytaja sie ciebie co jakis czas czy juz cos czujesz i jesli znow powraca bol to znow daja ci kolejna dawke.Ja mialam trzy.Masz sparalizowane nogi ale cos tam w oddali czujesz.Ciezko to opisac i porownac do czegos.Nie wiem jednak jak juz z ostatecznym parciem i skorczami.Ale nie martw sie polozna bardzo pomaga.:-)
Z humorem do dupy.Mam tak zwane ciche dni i to mie wykancza bo nie potrafie milczec kilka dni.Z dnia nadzien czuje coraz gorzej,najgorsze jest to ze sama sie katuje bo nie popuszcze.Zawsze popuszczam ale tym razem ja mam racje i naprawde nie popuszcze bo popuszczam juz 10 lat.I to mnie dziewczynki zabija....:-(Jest mi poprostu zle...
 
hmmm...gastone....macie dlugi czas malzenstwa i chyba znacie sie na tyle zeby porozmawiac otwarcie o wszystkim co cie denerwuje czy przeszkadza....ja wiem ze faceci to niestety inaczej czasem odbieraja nasze zarzuty ale....niestety ich psychika jest troszke inna hehehe....proponuje ci porozmawiac otwarcie o co ci chodzi...czasem chlopy musze miec wylozone wszystko jak kawa na lawe....on poprostu chyba nie do konca wie o co ci chodzi...uwierz mi...:):):) porozmawiaj....i spokojnie wytlumacz...zobaczysz ze pomoze...pozdrawiam...
 
Witam. . Dzis w nocy znowu mialam kilka ladnych skurczy i wcale nie powiem zeby byly niebolesne,wrecz odwrotnie a do tego mnie biegynka zlapala wiec powiem wam ze sie powaznie zaczelam zastanawiac czy moze by nie ruszyc lecz po czasie ustaly wiec juz naprawde jestem troche skolowana tym bardziej ze to nie byl pierwszy raz. To moja 3 ciaza a takie cos zdarza mie sie pierwszy raz.

Mam dzisiaj wiztyte w szpitalu wiec zobaczymy co tam ciekaego mi powiedza...:-)
 
cze dziewczyny ja wlasnie wrocilam ze szpitala zrobili mi ten test i nastepna wizyta 26 zobaczymy co powiedza!!!raczki mi pokuli czego nienawidze...ale coz przezyje!!!wlasnie jem "sniadanko"a co do depresji i facetow to niestety sa z marsa i to my madrzejsze istotki musimy o tym pamietac!!!chyba w ich mozdzkach brakuje jakiegos zwoju stad ich glupie zachowanie!!!trzymajcie sie pozdr
 
hejka babeczki:-)
Sylwia to oni Ci normalnie z żyły krew pobierali czy glukometrem z palca??
Aha, w okolicy krążą plotki<hehe>, że Ryanair odwołał wszystkie loty do Polski od listopada ( mąż od polskiego sprzedawcy w sklepie się dowiedział )- na stronie nie ma o tym żadnej wzmianki, słyszałyście może coś o tym?
 
Witam, witam miłe panie!!! Gastone, bardzo dziekuję za informację i przepraszam, że tak zamęczam tymi pytaniami, postaram się już tego nie robić :sorry2:! A jeśli chodzi o Twoją sytuację, to ja jeszcze smarkata jestem i nie mam takiego stażu co Wy, ale zgadzam się z wypowiedzią Agi_irlandia, ale zrobisz co uważasz za słuszne. Ja wiem, że jest trudno i ciężko, u nas to też ja zawsze pierwsza wyciągma rękę, także współczuję... Beatka, to raczej bliżej niż dalej ;-)? Może już zostaniesz w tym szpitalu, co? Sylwisko22, szkoda, że masz na 26.08, ja będę dzień później :baffled:... A tak swoją drogą, to nie powiedzieli Ci przypadkiem, że dzidzia będzie do końca tygodnia? Jacyś mało zdecydowani ci lekarze :crazy:! Aine, Ryanair rzeczywiście zawiesza loty, ale nie wszystkie - ma zawiesić od 26.10 loty z Warszawy do Dublina, a dwa tygodnie temu zawiesili loty do Londynu z Rzeszowa i Krakowa (źródło - nasz głos). O innych zmianach póki co cisza, ale lepiej śledzić na bierząco, bo kurczaczek ich wie :-p...
 
hej!mam nadzieje,ze z tym ryanairem to nie prawda,ale tez juz slyszalam takie ploty...pewnie cos w tym prawdy jest jak to w kazdej plotce.co do facetów do moj maz tez czasami zachowuje sie jak by przybył z innej planety...tak samo jak ty gastone mysle ,ze jak sie kilka dni nie bede odzywac to on zmadrzeje i okaze skruche ...ale jeszce niegdy tego nie zrobił!i to zawsze ja musze wkoncu byc ta madrzejsza i podac reke pierwsza.Nie znosze tych cichych dni i wkoncu zawsze pekam...moze to dobrze moze zle nie wiem...pozdrowionka papa
 
reklama
Aine, Ryanair rzeczywiście zawiesza loty, ale nie wszystkie - ma zawiesić od 26.10 loty z Warszawy do Dublina, a dwa tygodnie temu zawiesili loty do Londynu z Rzeszowa i Krakowa (źródło - nasz głos)...

Piszą tu jeszcze, że Ryanair zawiesz również, od 04.11 loty z Rzeszowa i Krakowa (do 19.12), bo w tym czasie im się nie opłaca latać na tych trasach i, że ogólnie domagają się obniżenia kosztów lotniskowych i jeśli się to stanie to może i wznowią te loty. Póki co "bardziej im sie opłaca uziemić samoloty, niż latać z Rzeszowa czy z Krakowa." Nie ma nic wspomniane o innych połączeniach, więc chyba Wrocław - Shannon - Wrocław zostaje (?)... A cały gryps polega na tym, że, jak piszą, "polskie lotniska nie ulegną (...), bo nie ma możliwości nagłego obniżenia opłat lotniskowych. Kwestie takich opłat reguluje bowiem polskie prawo lotnicze." I to wsio na ten temat, przynajmniej na razie... :baffled:
 
Do góry