reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

zmiana godziny była trzy dni temu więc prawie jakby 9ta dopiero była a tu wszyscy się żegnają, no chyba ze chcecie nabrać siły na jutro:)
I wyobraźcie sobie że to nie tam jest niebezpiecznie tylko tutaj, bo już za Shannon byliśmy w drodze powrotnej jak jakiś pan wziął się za wyprzedzanie, kiedy cały sznur aut już wyprzedzał, on zamyślony czy co i jechał prosto na nas, przed nami auto,za nami to samo, po prawej barierka a on jedzie prosto na mnie!:szok::angry::szok: Cudem ocknął się w ostatniej chwili, nawet nas nie drasnął a wiadomo prędkość była ładna. Oj sam był przerażony. I można jechać dobrze tyle kilometrów a tu przed samym domem jak w pułapce. Uff. Dobrze że kawci dziś nie piłam bo andrenalinki było wystarczająco.:baffled:
Ja muszę jutro jechać do centrum bo siostra chce mieszkanie zmienić w trybie pilnym więc chcemy cosik pooglądać, ale później parkway wciąż aktualny:tak::-)
 
reklama
jednak jeszcze jestem:-)Na chwilke;-)
Olu wiesz ja chetna jestem na tego parkwaya ale dopiero ok.15
Dobrze ze dojechaliscie cali i zdrowi,a wypad sie udal?Sniadanko smakowalo?
 
Ostatnia edycja:
Witam ma takie pytanko:
Jak rozrobic Aptamil? W jakich Proporcjach? Mam 3 tygodniowego synka. Prosze o szybka odpowiedz :-(>>>>DZIEKUJE<<<<

Kurczaki, ciężka sprawa, ja mama karmiąca piersią jestem, ale pamiętam, że na opakowaniu jest napisane ile potrzeba dla takiego Maluszka!!! Nie chcę zaszkodzić, więc nie będę zgadywać :eek:! Wiem tylko, że polski Bebilon (odpowiednik Aptamila) rozrabia się 3 - 4 porcje na 90 - 120 ml wody! Pozdrawiam :sorry:
 
jednak jeszcze jestem:-)Na chwilke;-)
Olu wiesz ja chetna jestem na tego parkwaya ale dopiero ok.15
Dobrze ze dojechaliscie cali i zdrowi,a wypad sie udal?Sniadanko smakowalo?
o to nawet lepiej, nie będę się musiała spieszyć. Zapomniałam na śmierć napisac o śniadanku, jak dojechaliśy to poszliśmy na chińszczyznę i skoro w moim stanie niewskazane jest eksperymentowanie wzięłam te pyszne miodowe zeberka-Martunia właśńie mi się przypomniało że Ci przepis obiecałam, a Gosiaczek u Ciebie chciałam zamówić mięsko:), no i nie wiem jaka zarazka ale taką miałam rewolucję żołądkową rano, że ani myśleć nie mogłam o jedzonku więc śniadanko sobie minęło beze mnie(tylko do 10tej podawali!) i takie szczęście miałam ot.
 
Witam ma takie pytanko:
Jak rozrobic Aptamil? W jakich Proporcjach? Mam 3 tygodniowego synka. Prosze o szybka odpowiedz :-(>>>>DZIEKUJE<<<<


30 ml wody i jedna miarka mleczka:)


a tak w ogóle to witajcie dziołchy, nie było mnie tu długo, bo nam się limit na neta skończył:( 5 Gb poooszło-nie wiadomo kiedy. No a poza limitem w Vodafonie się ciężko buli! No ale dziś już 1.kwietnia , więc zaczynamy odliczanie na nowo:)
Krycha, podobno się o mnie dopytywałaś u Agi-kochana jesteś, że pamiętasz:):)
uściski dla wszystkich mamusiek:-)
 
dzien doberek

aine witamy ponownie:):):):)

dziewczyny a moze jak bedziecie z tego parkwaya wracac to wdepniecie na chwilke do mnie co?????

no a ja sie ciesze bo w piatek przychodzi pan i bedzie nam robil drewniana podloge huuuraaaaaaa.........i tylko sie modle coby w 2 dni zdazyl.....jak obiecal......bo jakos nie usmiecha mi sie na weekend zostac z rozgrzebana podloga:)

to zycze milego dnia wszystkim

aaaa...nasz nowa kolezanka vera jest w szpitalu od wczoraj niestety....zostanie tam chyba z kilka dni....cismienie ma wysokie( tedolne ponad 100 wczoraj miala,,,,,a po poludniu 95:(:(:().....ech....jeszcze 4 tygodnie do porodu jej zostaly......moze spadnie i ja wypuszcza.....

no to lece.....paaaaaa
 
30 ml wody i jedna miarka mleczka:)


a tak w ogóle to witajcie dziołchy, nie było mnie tu długo, bo nam się limit na neta skończył:( 5 Gb poooszło-nie wiadomo kiedy. No a poza limitem w Vodafonie się ciężko buli! No ale dziś już 1.kwietnia , więc zaczynamy odliczanie na nowo:)
Krycha, podobno się o mnie dopytywałaś u Agi-kochana jesteś, że pamiętasz:):)
uściski dla wszystkich mamusiek:-)

No widzisz, tak to mleczko się rozrabia, ja pojęcia nie mam, ale jedyna o tej porze dostępna byłam :eek:, mam nadzieję, że jednak Kobieta dzieciątko nakarmiła... No tak jakoś smutno tu bez Ciebie normlanie tęskno bym powiedziała!!!! Mam nadzieję, że szybko limit Ci sie nie skończy i dłuuuugggggooooo się beziesz do nas odzywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak:

Vera606 w szpitalu, ojejejejejej :baffled:!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że to nic złego i że dzidzia urodzi się zdrowa :-)!!! Bardzo proszę, Aga_irlandia, o przekazanie gorących pozdrowień i że trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A właśnie, Aga_irlandia, byłaś na tym egzaminie kolejny raz? Zdałaś?


Dzień nie zapowiada się za ciekawie, Pyza jakimś katarem mnie straszy, oj... Ale i tak miłego dnia życzę i do klikania, pa ;-)
 
Widze ze dziewczyny "nocki" maja.W nocy wiecej tu ruchu niz za dnia:-D
Aga ja z checia na kawusie sie pisze:tak:Tylko czy Oli bedzie pasowac no bo ja to popoludniu dopiero;-)
Aine witam ponownie :-)
Vera w szpitalu :-(Pozdrow ja Aga
A co sie dzieje z reszta nieodzywajacych sie dziewczat?
 
reklama
dzieńdoberek
my mięliśmy ciężką nockę, bo dałam Bąblowi wczoraj deserek wieloowocowy i miał straszne gazy i brzuszek go bolał:baffled: za to rano wzięłam go do łóżka i spaliśmy do 9tej:tak:kochany dzidź:-D dzisiaj zero deserowania:confused2:
miłej kawusi życzę ja niestety jeszcze się nie nadaję na wizyty, bo po chorobie i osłabieniu przyszła kolej na opryszczkę wargową:crazy:
inaczej byłabym u agi pierwsza:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry