reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Cytrusku ja tez o tym czytaam na yahoo news, co prawda to było na temat upałów w wielkiej brytanii no ale przecież my się podpinamy no nie? Ponoć, na moje nieszczęście ma być bardzo gorące lato, a pamiętacie jakie byo trzy lata temu? Przeciez też było bardzo gorąco i to tu na wyspach;-):tak:
 
reklama
Cytrusku ja tez o tym czytaam na yahoo news, co prawda to było na temat upałów w wielkiej brytanii no ale przecież my się podpinamy no nie? Ponoć, na moje nieszczęście ma być bardzo gorące lato, a pamiętacie jakie byo trzy lata temu? Przeciez też było bardzo gorąco i to tu na wyspach;-):tak:

ech, mnoze w koncu bedzie tak jak trzy lata temu.Pamietam bylam wtedy wysko w ciazy , to gorco bylo ze szok.A jak rodzilam to w szpitalu wytrzymac niemozna bylo. polozne nam oklady robily z recznikow,wiatraki na suficie chodzily na okraglo.No ale moze w koncu parasol rozloze w ogrodzie bo w zeszlym roku kupilam taki meega wielki i ro0zlozylm go dwa razy.:-D
 
Ponoć, na moje nieszczęście ma być bardzo gorące lato, a pamiętacie jakie byo trzy lata temu? Przeciez też było bardzo gorąco i to tu na wyspach;-):tak:

Bylo ,bylo. szczegolnie maj. Normalnie upaly byly a ja sie smazylam w ogrodku. Normalnie jak na patelni bylo, w dodatku w starym domu zamiast trawy mialam...asfalt:eek:, wiec prawie doslownie bylo jak na patelni.:tak:
 
och nie, a mówią ze ma być o wiele gorzej, a ja mam termin na koniec lipca:szok:
Jedyne pcieszenie że jak na razie jesteśmy w Limerick, właśnie przed chwilką skończyłam rozmawiać ze znajomą, która rodziła miesiąc temu w Corku, mówiła że w czasie jazdy do szitala akurat w radiu mówili o tym że njgorszym szpitalem do porodu jest właśńie Cork! Ponieważ jest bardzo dużo rodzących nie mają one zagwarantowanej odpowiedniej opieki bo staffu jest ciągle za mało. Moja znajoma mówi że przeżyła horror, najpierw czekała na przyjęcie razem z wszystkimi ludzi, czuła się jak idiotka bo i miała bigunkę i wymiotowała i te bóle że się darła a kazali jej czekać bo nie ma miejsca!:wściekła/y: Od razu po przyjęciu wzięli ja na salę porodową bo ona już rodziła. oczywiście epiduralu nie dostała bo anastezjolog byłzbyt zajęty podczas innych zabiegów, Cała reszta to naprawdę jak z horroru, wcześńiej rodziła w Limerick i powiedziała że niebo a ziemia i choćbyśy się mieli przeprowadzić do Londynu to do czasu porodu powinnam zostać w Limerick. Ufff:baffled:
 
Hehehe a ja bym sobie zyczyla chlodnijsze lato...bo znowu spuchne jak balon:-D
i bede miala problemy z dotloczeniem sie do szpitala na badanie -te co tygodnioew pod koniec ciazy:))))

Bylam dzis w Limerick ogladc wozki podwojne i pojedyncze no i nie wiem czy kupic pojedynczy czy dla dwojki:no:
 
Olivca maila prosze ze zdjeciami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do Ms. marple juz wyslane zdjecia i od Ciebie tez chce kochana dostac paczuszke internetowa..... Krycha Ty tez sie nie wymigasz bo Twoja poczta tez juz niedlugo bedzie pelna wiec jak masz jakies zdjecia to ja tez je chce !!!!!!
 
Krycha Ty tez sie nie wymigasz bo Twoja poczta tez juz niedlugo bedzie pelna wiec jak masz jakies zdjecia to ja tez je chce !!!!!!

Słońce, gdybym posiadała jakieś foteczki to już byś je miała u siebie, ale ja bez aparatu przyjechałam, nie pamiętasz :-D? Właśnie ściągam pocztę ;-), hehe...

Zaraz mój mąż wraca :-):-):-)!!! Dziecko śpi :-D:-D:-D, wieczorek zapowiada się milusio hehehehe... Więc żegnam się z Wami Kochane, śpijcie spokojnie i do jutra!!!! Tylko się nie pozabijajcie podczas szału zakupowego w Next :-p!!!!!!!!!!!!! Buziaki :sorry2:
 
Olivca maila prosze ze zdjeciami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do Ms. marple juz wyslane zdjecia i od Ciebie tez chce kochana dostac paczuszke internetowa chce !!!!!!
Justyś z przyjemnością ale wyślij mi swój adres bo nie mam:);-)
Krycha ja to przetrwam na pewno bo nie pójdę- nie wiem jak to przeżyję ale nie zginę w nextcie-może w domu na zawał z nerwów:sorry2:że mnie tam nie mna
 
reklama
Czesc dziewuszki.A u mnie z iprezki nici :-( Rozlozylo mnie na amen.Gorczka a nocy, smarkam, gardlo zaropiale :baffled:
Jestem zla :wściekła/y: bo naprawde nie bylam tyle lat nigdzie na babskim wieczorze i wlasnie teraz mnie dopadlo? wrrr
Ale jutro zakupow nie odpuszcze i moze na resztki w nexcie sie zalapie:sorry2:
 
Do góry