reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Aga_irlandia, dzięki za info, już teraz wiem, czemu Aine się nie odzywa ;-)!!! A brzusio miodzio :-):-):-):-):-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Martuana, nie poznałam :-p hehehe... Kogoś mi Twój sunuś przypominał, ale nie mogłam zajarzyć kogo, dopiero jak popatrzyłam na mamusię to mnie oświeciło :sorry2:... Mam pytanie - gdzie jest ten polski sklep o którym wspominałaś w czwartek???? Nie mogę go namierzyć... Znasz ulicę????? Justysia21, adresik wysłałam na priva ;-) i teraz skumałam, że jeszcze do Martuany muszę wysłać - ech z tą moją pamięcią...
 
ha przyszedl list od mijej siostry z witaminami feminatal n i no-spa:) wlasniejedna wzielam nospe...ech cos mnie brzuch boli.....a maly to tak kopie i sie wierci ze szok.....caly dzien tak potrafi a soac idzie dopiero jak ja ide spac.......ech
 
hej dziewczynki zdjecia wam wysle pozniej..... bo mam milych gosci :) jak znajde chwilke czasu to od razu bede slac do wszystkich po kolei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MILEGO DZIONKA
 
Aga brzusio swietny,a widac ze maluszek jak mamusia aktywny caly czas:-Dwyslalam ci wiadomosc na gg
Alexx wspolczuje bolu a kiedy masz to przeswietlenie?Trzymam kciuki za Ciebie,bedzie dobrze:tak:
Gastone jezeli zaczerwienione nie znaczy odrazu ze zapalenie spojowek.
 
reklama
Do góry