reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Przeswietlenie mam za 2 tygodnie , no mam nadzieje ze bedzie dobrze ale tez mam nadzieje ze mi cos poradza bo oszalec mozna

Kurcze, z jednej strony dobrze żeby Ci zrobili już to prześwietlenie z drugiej jednak dobrze żeby nic nie wykryło i jak tu wybrać??? Mam nadzieję, że w końcu przestanie boleć Cię głowa, bo na dłuższą metę (wiesz o tym sama) funkcjonować się tak nie da... Nie zazdroszczę...
 
reklama
Kurcze, z jednej strony dobrze żeby Ci zrobili już to prześwietlenie z drugiej jednak dobrze żeby nic nie wykryło i jak tu wybrać??? Mam nadzieję, że w końcu przestanie boleć Cię głowa, bo na dłuższą metę (wiesz o tym sama) funkcjonować się tak nie da... Nie zazdroszczę...



Na dluzsza mate ? To sie wogole funkcjonowac sie nie da
Ja wam powiem ze gy nie boli mnie tak strasznie ze czly dzien placze i leze w luzku bo nawet wstac nie moge bo mi sie ciemno przed oczami robi
tylko mnie troche boli to sie juz nawet do tego bolu przezwyczilam przez tyle czasu
 
Na dluzsza mate ? To sie wogole funkcjonowac sie nie da
Ja wam powiem ze gy nie boli mnie tak strasznie ze czly dzien placze i leze w luzku bo nawet wstac nie moge bo mi sie ciemno przed oczami robi
tylko mnie troche boli to sie juz nawet do tego bolu przezwyczilam przez tyle czasu

Nie miałam pojęcia, że takie katusze przeżywasz... Strasznie mi przykro, że musisz czekać tak długo na prześwietlenie...

Az kochana zajrzalam do posta!Jest jutro i niedziele!Kurcze ostatnio jak bylam to sie nie zalapalam na nic.Moze tym razem mi sie uda:confused:

No właśnie widziałam już kolejną reklamę w TV :-)! Trza się będzie bujnąć... ;-)
 
hello
a ja się zasmarkałam :dry:
:baffled:

Aga brzusio swietny,a widac ze maluszek jak mamusia aktywny caly czas:-Dwyslalam ci wiadomosc na gg
Alexx wspolczuje bolu a kiedy masz to przeswietlenie?Trzymam kciuki za Ciebie,bedzie dobrze:tak:
Gastone jezeli zaczerwienione nie znaczy odrazu ze zapalenie spojowek.

Cytrus ja napislam prawdopodobnie
Oczko ropieje i zaczerwienione.Nie wydalam diagnozy tylko powiedzialam p-rawdopodobnie.:wściekła/y:
 
hej Gaston spokojnie, prawdopodobnie to już prawie jak diagnoza, a faktycznie lepiej udać się dolekarza bo można pogorszyć tylko sytuację podając coś innego no i zwlekając. Zaczyna się weekend, myślę, że będzie ładny więc się nie denerwujemy;-) A moje kochanie jest w niedzielę w domku!!! To pierwsza niedziela od...2miesięcy:)
Alex trzymam w kciuki oby jak najszybciej do prześwietlenia, może wiosna szybciej już na dobre zagości i kimat troszkę podgrzany wyeliminuje te bóle, oj biedaczko, ponoć zimne okłady popamagają..:baffled:
Aguś ślicznie wyglądacie, ja myślę że to idealnie że maleństwo jest aktywne razem z mamą, ja to się boję kłaść spać bo nasza fasolka dopiero wtedy zaczyna szaleć a potem jestem nieprzytomna rano-wczoraj przez to ryż spaliłam, tak, nie przypaliłam tylko spaliłam och...:shocked2:
Kurcze czemu akurat teraz ta wyprzedaż jak ja bez pieniążka zostałam:zawstydzona/y:
Justyś a Ty dostałaś ode mnie maila? Bo już się pogubiłam komu wysłałam a chciałabym dostać wasze zdjęcia:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co dziewczynki moj landlord dzis byl i mowiel ze ponoc w tym roku ma byc ladne lato:-)Niewiem skad wie czy to moze gdzies w tv zapowiadali czy on sam przepowiada sobie:-D
Alexx wiesz co ja kiedys kupilam w aptece takie oklady (chyba zelowe) dla dzieci na zbicie temperatury,ale tez na migreny.Bo Ola ma racje co do tych zimnych okladow.Wiesz moze pomoc,mi przy migrenie pomaga.Mam jeszcze taki sztyft mentolowy(tylko to akurat od kuzynki dostalam)i on tez mi bardzo pomaga,niewiem czy tu cos takiego maja.
 
reklama
Do góry