reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Dziendobry.
Krycha troszke zcieniowalam wlosy, grzywka na prosto, jakas zmiana jest.Ale ogolnie mi bylo fajnie bo sam masarz glowy mnie tak rozluznil ze prawie zasnelam. A maz jak mnie wkural tak wkurza dalej.Oj nerwy mam w strzepkach, czekm na ciotke , napiecie dje sie we znaki cholernie.Placze od rana z kazdego powodu.Na szczescie mam jeszcze na tyle sily zeby sie nie 0dzywac sie do meza, bo jak zaczne wyrzucac swoje zale bedzie z nim zle!!! Niech mi lepiej z drogi schodzi!Eh ale jutro za kare siedzi sam a ja mam babski wieczor i mam zamiar wrocicic pozno i wstac pozno rano! A niech siedzi sobie sam tak jak ja calym dniami!
 
reklama
Dzien doberek wszystkim.
Gastone bardzo dobre nastawienie co do jutrzejszego wyskoku z domu:tak:Tez z checia bym poszla "w tany".Ale mam juz obiecane ze jak przyjedzie moja przyjacioleczka z Pl na odwiedziny oj to pojdziemy:-D.
Sylwisko czekamy na twoj najazd:-D
Milego dnaia dziewczynki
 
Dziendobry.
Krycha troszke zcieniowalam wlosy, grzywka na prosto, jakas zmiana jest.Ale ogolnie mi bylo fajnie bo sam masarz glowy mnie tak rozluznil ze prawie zasnelam. A maz jak mnie wkural tak wkurza dalej.Oj nerwy mam w strzepkach, czekm na ciotke , napiecie dje sie we znaki cholernie.Placze od rana z kazdego powodu.Na szczescie mam jeszcze na tyle sily zeby sie nie 0dzywac sie do meza, bo jak zaczne wyrzucac swoje zale bedzie z nim zle!!! Niech mi lepiej z drogi schodzi!Eh ale jutro za kare siedzi sam a ja mam babski wieczor i mam zamiar wrocicic pozno i wstac pozno rano! A niech siedzi sobie sam tak jak ja calym dniami!

No to faktycznie przyda Ci się ta imprezka - wybaw się na całego!!!!!!!!!!!! :tak:

Aine, a jak dziś pogoda w Dublinie?????

Pogoda bleee, czuję się bleeee, łeb mi pęka bleee :dry:... Dobrze, że dziś już pitątek!!!!!!!!!!! Miłego dnia i dzień dobry ;-)!!!!!

Aha, Megan234 ozwie się do nas zaraz jak już nie będzie miała problemów z netem!!!!
 
Dziendobry dziewczynki
mam problem mojemu synkowi dzisiaj z rana zauwazylam ze zaczelo ropiec 1 oczko
Cytrusku pamietam ze twojej dzidzi tez ropialy oczka ( czy sie myle bo juz nie pamietam) uzywalas czegos specjalnego bo ja w PL przemywalam rumiankiem i to pomagalo
 
Dziendobry dziewczynki
mam problem mojemu synkowi dzisiaj z rana zauwazylam ze zaczelo ropiec 1 oczko
Cytrusku pamietam ze twojej dzidzi tez ropialy oczka ( czy sie myle bo juz nie pamietam) uzywalas czegos specjalnego bo ja w PL przemywalam rumiankiem i to pomagalo
Tak dobrze pamietasz:-)
Ja przemywalam jej rumiankiem,lekarka powiedziala ze dobrze tyle ze lepiej jest przemywac przegotowana woda.Tak tez robilam,na przemian raz woda raz rumiankiem.Ale ze jej ropialy oba oczka i to dosc mocno przpisala nam antybiotyk w kropelkach:tak:
 
Tak dobrze pamietasz:-)
Ja przemywalam jej rumiankiem,lekarka powiedziala ze dobrze tyle ze lepiej jest przemywac przegotowana woda.Tak tez robilam,na przemian raz woda raz rumiankiem.Ale ze jej ropialy oba oczka i to dosc mocno przpisala nam antybiotyk w kropelkach:tak:


Aczy miala zaczerwienione oczka bo moj maly ma to oczko czerwone boje sie ze to moze byc zapalenie spojowki
 
reklama
Do góry