reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

wieje jak cholewka:-)Jak szlysmy do Maternity,przed i na oscie tak wialo ze nieumialam wozka upchac,normalnie mnie przewracalo:szok:A ludzie mijajacy nas samochodami patrzyli na mnie ze zdziwnieniem bo milam jakas dziwna mine,wlosy na twarzy i prawie fiurgalam jak choragiewka:-D
 
reklama
justysia biustonosz leży jak ta lala :-D:-D
i zapomniałam ci zostawić pieluszki :zawstydzona/y: ale to nic następnym razem już będę pamiętać:cool2:

Bąbel jeszcze śpi:szok:
 
Imprezuja dziewczyki jeszcze?
Ja padam na pysk nogi mnie bola,a glodna jak wilk jestem


Cytrusku to wpadnij na kawkę i na sałatkę:tak::tak:
Już po imprezce, ale było fajowsko !!!!!!!!!!!!! Dzięki Kobitki !!!!!

No nic tak nie poprawia humorku jak poklachanie sobie z babeczkamiJ:rofl2::rofl2::rofl2:
no my mamy nadzieje ze nie odpuscicie..... dzieki za mile popoludnie

Justys cała przyjemność po naszej stronie,:yes: w końcu to my byłyśmy ugoszczone a Ty biedulko latałas z brzuszkiemJ
No mam nadzieje gosia ze nie odpuscimy:)

Nawet się nie ważcie! Zanim Marta się rozpakuje to może u mnie się spotkamy, muszę tylko prześledzić grafik mojego Kochania ale wydaje mi się że w przyszłym tygodniu ma nocki :errr:więc nici ale może za dwa?
bozenka my nie na wsi i tez wieje:):):):)
ide sie polozyc pa
hahaha Agula, pierwszy raz się z Tobą nie zgodzę, bo przeciez cała Irlandia to jedna wielka wioska hihihi:ninja2:

wieje jak cholewka Jak szlysmy do Maternity,przed i na oscie tak wialo ze nieumialam wozka upchac,normalnie mnie przewracalo A ludzie mijajacy nas samochodami patrzyli na mnie ze zdziwnieniem bo milam jakas dziwna mine,wlosy na twarzy i prawie fiurgalam jak choragiewka
A mówiła ciocia żeby nie odchudzać się tak bardzo?:-D

Widziałam już u Marty na nk zdjęcia z imprezki:) zaraz pozmniejszam moje i też powrzucam:)
 
Cytrusku to wpadnij na kawkę i na sałatkę A mówiła ciocia żeby nie odchudzać się tak bardzo?:-D

Widziałam już u Marty na nk zdjęcia z imprezki:) zaraz pozmniejszam moje i też powrzucam:)
Po pierwsze Olu nogi mi odpadaja i mezus juz jest i pewni gdzies wyruszymy.
po drugie:hahahaha:-Dhahahahha:-D
po trzecie:wrzuc zdjeciano i moze mi przeslij:)
 
reklama
Do góry