reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ja wlasnie jesli jutro tez bedzie ladnie mam zamiar umyc okna!!!a skad wzielas te liscie malin ja tez chce juz wykurzuc z brzuszka to moje malenstwo.a slyszalyscie moze o lampce wina i goracej kapieli???podobno tez dziala...no i seksik ale moj maz ma opory wiec nici z tego:no:tez juz nie wiem co robic ja nawet za bardzo zadnych skurczy nie czuje i mam wrazenioe ze brzuch sie wcale nie obnizyl...:-(
Herbatke kupilam w irlandzkim sklepie zielarskim...:-)
 
reklama
Dzień dobry Wam dziewczyny!!! Znów bardziej słonecznie niż deszczowo, hm... Ale chyba coś wisi w powietrzu, bo nienajlepiej się czuję :no:! Dobrze, że dziś nie mam zbyt dużo do roboty, więc mogę sobie pozwolić na chwilkę lenistwa :-p. A tak swoją drogą to mam nadzieję, żę do rozwiązania będzie jeszcze na tyle ciepło, żę będę mogła w klapkać śmigać, bo od kilku dni mam spuchnięte stopy i nie wchodzę w zakryte buty :crazy:! Miłego dnia życzę ;-)
 
witam mamy!!!wlasnie odkryłam tą strone ;)!mieszkam w limerick juz 2 lata z malymi przerwami,jestem mama 2,5letniego łobuza doiminika...nie pracuje na stale ale w domku opiekuje sie dzieciaczkami!!!chetnie sobie czasami z wami popisze!!!pozdrowienia dla wszystkich ;)
 
cześć wszystkim:-)
witaj natinke, ja tez od calkiem niedawna tutaj jestem:-)
zapowiada się ładny dzień,no i w końcu weekend i mąż przejmuje dyżur przy małej:happy: a ja odpoczywam, bo muszę naładować akumulatory na następny tydzień,inaczej bym chyba nie wyrobiła, tyyyle energii ma ta nasza mała Iskierka;-)
 
Czesc kobietki:-)

Gdzie wy ta ladna pogode macie:confused:u nas pochmurno:-(

Widze ze dziewczyny zaczynaja kombinowac z przyspieszeniem:-Dna mnie zadzialal sexik,po dwuch godzinach mialam skurcze:-D,mimo ze maz tez mial opory,ale wzielam go szantazem,bo na drugi dzien mialam miec wywolywany porod:laugh2::laugh2:no i poszlo:tak:

A co do teskonoty to mi tez chwilami brakuje brzuszka,ale niewiem kiedy sie na drugie zdecyduje,bo narazie moj szkrabek daje mi w kosc:sorry2:,jeszcze w dodatku sie rozchorowal,gardlo zawalone dzisiaj idziemy do lekarza mam nadzieje ze to tylko przeziebienie:-(
 
czesc wam wszystkim ja uwazam ze z tym przyspieszeniem to nie jest nic zlego jesli jestes juz w 38 tyg przynajmniej :tak:a ja zawsze bylam niecierpliwa wszystko chce miec na juz.jeszcze nic nie kombinowalam ale tak sie przymierzam.wedlug lekarza w polsce termin mialam wyznaczony na 20 sierpien tutaj u polskiej gp na 25 u gina polskiego na 26 a w szpitalu na 27.wiem ze sa 2 tyg przed no i po terminie ale ja juz mam dosc!!!zgaga nie do zniesienia i 24 kg wiecej!!!masakra

ale okien nie umyje dzis bo pada :no: mieszkanie na blysk wysprzatane.zostala cherbatka z malin no i ta ciepla kapiel z lampka wina.seksik odpada bo moj maz nie chce ulec prosze,strasze nic z tego:-(zobaczymy dzisiaj rano strasznie bolalo mnie w krzyzu moze cos sie zacznie!!!
 
dziewczyny mam pytanie-czy ktoras z Was chodzi może na Castletroy do doktora Roberta Josepha Magniera? Ten GP przyjmuje najbliżej nas i zbieram opinie, może któraś z Was miala z nim do czynienia...Będę wdzięczna za każde info:-)
 
witam mamy!!!wlasnie odkryłam tą strone ;)!mieszkam w limerick juz 2 lata z malymi przerwami,jestem mama 2,5letniego łobuza doiminika...nie pracuje na stale ale w domku opiekuje sie dzieciaczkami!!!chetnie sobie czasami z wami popisze!!!pozdrowienia dla wszystkich ;)
Witamy ( o jak fajowo coraz nas wiecej,i watek powinien byc polaczony mamy z ennis i z limerick - ciekawe czy mozna tak zrobic)Fajnie ze masz 2,5 letniego sycia bo bede mogla sie ciebie cos blizej poradzic, bo niestety tu albo juz mocno doswadczone mamy albo ciezarowki.
cześć wszystkim:-)
witaj natinke, ja tez od calkiem niedawna tutaj jestem:-)
zapowiada się ładny dzień,no i w końcu weekend i mąż przejmuje dyżur przy małej:happy: a ja odpoczywam, bo muszę naładować akumulatory na następny tydzień,inaczej bym chyba nie wyrobiła, tyyyle energii ma ta nasza mała Iskierka
Tia ja akumulatory laduje tylko w nocy bo moj mezus zawsze wstawal do malego od urodzenia a teraz z nim spi bo niestety wyrzucam go bo chrapie! A moj Max to taki anielski diabelek.To znaczy ze ogolnie grzeczne dziecko, posluszne tylko energi ma za 10.Nie usiedzi na miejscu nawet sekundy.Ma dwa biegi albo biega albo spi heheh wlasnie przeszedl na wsteczny.Wiec ja mam urwanie glowy od 2 lat.heheh:-)

ale okien nie umyje dzis bo pada :no: mieszkanie na blysk wysprzatane.zostala cherbatka z malin no i ta ciepla kapiel z lampka wina.seksik odpada bo moj maz nie chce ulec prosze,strasze nic z tego:-(zobaczymy dzisiaj rano strasznie bolalo mnie w krzyzu moze cos sie zacznie!!!
ojoj to moze byc zapowiedz !powodzenia !
Co do sexiku topamietam jak poszlam w srode do kliniki i pwoiedzialam zemam termin na sobote to plozne sie smialy ze teraz swieczki, kapiel i sexik.Jednak po 15 minutach znalazlam sie z torbami w samochodzie bo do karetki nie chcialam wejsc i jechalam na porodowke.Wiec z sexu byly nici.A w sobote zgodnie z terminem urodzil sie moj syncio.:-)
 
reklama
Witamy ( o jak fajowo coraz nas wiecej,i watek powinien byc polaczony mamy z ennis i z limerick - ciekawe czy mozna tak zrobic)Fajnie ze masz 2,5 letniego sycia bo bede mogla sie ciebie cos blizej poradzic, bo niestety tu albo juz mocno doswadczone mamy albo ciezarowki


Gastone a ja to guzik:sorry2:tez jestem malo doswiadczona:-pmama:laugh2:

A co do tych miast to ja mieszkam w letterkenny;-)i nie ma takiego watku:-(a wiec przylaczylam sie do was:tak::laugh2:
 
Do góry