reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dobry!
Wszystkiego najlepszego kobietki:-)
Witam Alex! Spotykamy sie jak najbardziej nawet jutro :tak:Kaja a ty nie wpadniesz?Apraszam jak najbardziej wszystkie panie!
Krycha szkoda ze was nie bedzie jutro no ale zdrowiej nam jak najszybciej!Megan a ty sie obrazilas czy co?Nie chcesz wpasc?
Mam nadzieje ze reszta pan nie nawali;-)Milego dnia zajrze jeszcze pozniej
 
reklama
WSZYSTKIEGO
NAJLEPSZEGO
WYJĄTKOWYM
KOBIETKOM
A to zamiast goździka :) aby nam się stąpało po ziemi jak po kwiatkach i to nie tylko dzisiaj tylko codziennie:
 

Załączniki

  • kobiet dzień 2.JPG
    kobiet dzień 2.JPG
    11,5 KB · Wyświetleń: 8
Ostatnia edycja:
hej dzuiewuszki.... wszystkiego naj nam zycze hihihi
Megan i Krycha punkty karne za nieprzybycie... ja jutro bede na bank tylko nie wiem czy sie nie spoznie bo do socjala musze jechac a wiadomo jakie tam kolejki:( no i przyniose cos do przekaszenia oczywiscie.... moze byc biszkopt z kremem bita smietana galaretka i owocami ??
 
hej dzuiewuszki.... wszystkiego naj nam zycze hihihi
Megan i Krycha punkty karne za nieprzybycie... ja jutro bede na bank tylko nie wiem czy sie nie spoznie bo do socjala musze jechac a wiadomo jakie tam kolejki:( no i przyniose cos do przekaszenia oczywiscie.... moze byc biszkopt z kremem bita smietana galaretka i owocami ??
Jak najbardziej moze byc takie przepyszne ciacho:-)
 
hej dzuiewuszki.... wszystkiego naj nam zycze hihihi
Megan i Krycha punkty karne za nieprzybycie... ja jutro bede na bank tylko nie wiem czy sie nie spoznie bo do socjala musze jechac a wiadomo jakie tam kolejki:( no i przyniose cos do przekaszenia oczywiscie.... moze byc biszkopt z kremem bita smietana galaretka i owocami ??

Z pokorą przyjmuję punkty karne, ryzykować Waszym zdrowiem jednak nie mogę... Czy Wy też macie takie małe literki czy coś mi się tu spsuło :confused:
 
reklama
Do góry