reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witam nową forowiczkę!!kilka słów o sobie i może namiary na naszą klasę??
mama oczekująca czy już z dzidziusiem?gdzie mieszkasz?i skąd jesteś z pl?
jednym słowem krótka spowiedz
 
reklama
a namiary na nasza klase??i z jakiej dzielnicy jestes?ja jestem ze szczecina a w limerick scisle centrum!namiary na nk to brammen limerick
 
a namiary na nasza klase??i z jakiej dzielnicy jestes?ja jestem ze szczecina a w limerick scisle centrum!namiary na nk to brammen limerick

hihih jak n przesluchaniu:-D
Witam nowa foremke! Nie krepuj sie i nawijaj po to jest to forum!
Napisz najlepiej jak dlugo jestes na wyspach i jak dlugo w Limerick.A potem samo jakos wszystko wyjdzie hihi
 
Witajcie mamusie na wyspach jestem tu juz od roku mam 2 dzieci curke 4 lata syn 3 dokladnie to jestem z poza Limerick pallasgreen ale mam nadzieje ze uznacie mnie na forum.Olivca mam na imie Aleksandra
hej hej jestescie tam ?
Jasne że przyjmujemy:) Fajnie miec już imienniczkę:) No to moja obiecana kawka:
 

Załączniki

  • latte.jpg
    latte.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 10
własnie Cie szukam na nk!musisz przywyknac ze tu ruchu raczej nie ma w weekendy!wszystkie z mezusiami siedza ale wtygodniu az wrze!!!
 
dzień doberek kobitki
witaj alex fajne dzieciatki masz widziałam na n-k
olivca ja też poproszę kawkę wygląda smakowicie mniam

a ja się wybrałam na basen pierwszy raz po porodzie:szok:, a basen zamknięty bo jakieś zawody są buuuuu:wściekła/y:
lecę robić obiad
papa

muszę dopisać
megan ślicznie i tobie i Karolci w różowym kolorze:tak:
 
Ostatnia edycja:
OLIVCA dzieki za kawke moze bedzie okazja sie odwdzieczyc spotykacie sie czasami tak w realu ?

uciekam kobitki robic obiadek
chetnie bede tu zagladac
pa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OLIVCA dzieki za kawke moze bedzie okazja sie odwdzieczyc spotykacie sie czasami tak w realu ?
Ojej to ja majątek bym zbiła za takie odwdzięcznie, czymże jest kawka wirtualna (tylko pobudzeniem zmysłów) w porównaniu do realu hihihi ale owszem, jeśłi spotkanka to jestem zawsze chętna:happy::happy::happy:
własnie Cie szukam na nk!musisz przywyknac ze tu ruchu raczej nie ma w weekendy!wszystkie z mezusiami siedza ale wtygodniu az wrze!!!
No niestety, a ja akurat w weekendy głównie sama siedzę:(
olivca ja też poproszę kawkę wygląda smakowicie mniam
Polecam się na przyszłość , moze właśńie tym sposobem skusze was na taką prawdziwą hihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj alex. Ja tez nie z Limerick ale tak jakos sie podlaczylam i juz nie odejde:-DZaraz cie tez namierze na NK ;-)...U nas nieciekawa nocka...Wczoraj bylismy na szczepieniu i Nico troche goraczkowal:-(...teraz juz ciut lepiej.
 
Do góry