reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Cytrus, znasz już może jakieś szczegóły co do poniedziałku? Na którą godzinę, mniej więcej co by wiedzieć jak sobie dzień planować ;-)... Akcja materac odwołana, dzięki za pomoc :tak:!!!!!
tak moje drogie,wiec poniedzialek przyjmuje;-)pomiedzy 11 a 12:-)Adres maja te dziewczynki ktore potwierdzily swe przybycie,a co do "prowiantu" to prosze sie dogadac miedzy soba chipsy i kruche ciacha,kawa herbata i zimne napoje beda :tak:Ola juz ci wysylam maila mego:-)
 
reklama
tak moje drogie,wiec poniedzialek przyjmuje;-)pomiedzy 11 a 12:-)Adres maja te dziewczynki ktore potwierdzily swe przybycie,a co do "prowiantu" to prosze sie dogadac miedzy soba chipsy i kruche ciacha,kawa herbata i zimne napoje beda :tak:Ola juz ci wysylam maila mego:-)

Bardzo dziękuję za informację :tak:!!! I jak już wspominałam wcześniej, ja przytargam sałatkę a'la grecką :-p!!!!!
 
Dziewuszki milego weekendu i miles zabawy w poniedzialek.! A my tez imprezujemy bo idzimey na urodziny kolegi Maxa1
 
Megan fajnie ze juz wrocilas:-)Wpadniesz w poniedzialek?
Aine ja tez mam wrazenie ze sie cofam z angielskim,ale najwiekszy problem mam z dogadaniem sie z moim landlordem jakam sie jak glupia:-Ddziwne...:baffled:jak bylam sie zarejstrowac w Fasie to sama bylam zdziwiona potokiem slow wyplywajacych z moich ust:sorry2:A jak Ci tam Aniu w stolicy?

w stolicy jak w stolicy, całe szczęście, że mieszkamy daleko od centrum! nie lubię tłumów. tu jest cisza, spokój, górki i widok na Morze Irlandzkie.A nasz landlord to złoty człowiek!!! coś tam przestało działać w videodomofonie,jakiś duperel, a ten już za moment byl u nas i dzwonil po jakiegoś majstra, ktory przyjechał w 5 minut!!nawet spaloną żarówkę nam kupi i przyjedzie wkręcić, taki jest:) jaram się tym, bo poprzedniego mieliśmy beznadziejnego, wszystko musieliśmy robić sami.
miłego weekendu dziewuszki:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
och to jest bardzo ważne jak landlord dba o nas bo wtedy w takim domku czujemy się naprawdę jak w domu, my niestety mamy tak zimny domek że nie ma szans z przedłużeniem kontraktu i jak o tym tylko myślę to szkoda mi naszej landlady bo też dobra kobietka z niej ale cóż...
Coś mi się mail ładuje i ładuje podam wam więc stronkę z której wszystko ściągam z angielskiego (ale zrobię wszystko zeby maile wysłać) no więc stronka może wyświetlić się po rusku co dla mnie jest jednoznaczne z chińskim i wystarczy kliknąć na angielską choroągiewkę www.englishtips.org naprawdę znajdziecie tam wszystko. Może mam problem z wysyłką bo to duże pliki...ale jeszcze się pomęczę:)
 
hej, ja jeszcze nie śpię, bo malutkiej chyba wychodzą ząbki trzonowe i strasznie się biedactwo męczy:-( pŁakała nam teraz dobre 2 godziny, w końcu paracetamol zadziałał i teraz śpi w swoim pokoiku razem z tatusiem.
olivca, dzięki za namiary na stronkę, wlasnie skopiowalam:)
a ja chyba dziś w ogóle nie zasnę, tak mi szkoda Natalki! to musi być okropny ból, prężyło się maleństwo i rzucało po całym łóżku, nawet noszenie na rękach nie pomogło...:-(
do jutra kobitki<a właściwie do dziś:-)>
ps. olivca, ciepły domek to podstawa:) zaraz się robi przytulniej:)nam się fuksnęło, bo mieszkanko jest ciepłe i właściwie w ogóle nie włączamy ogrzewania(gazowe).
3majcie się ciepło mamuśki:)
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry w weekendowy poranek!
heh jestem troche przerazona!!mam poranne nudnosci!!w dodatku znowu otwieram oczy i marze o jedzeniu!heh czy to hormony?czy kolejna ciaza?jakos nie mam odwagi kupic testu!
milego dzionka
 
dzien dobry w weekendowy poranek!
heh jestem troche przerazona!!mam poranne nudnosci!!w dodatku znowu otwieram oczy i marze o jedzeniu!heh czy to hormony?czy kolejna ciaza?jakos nie mam odwagi kupic testu!
milego dzionka

oj Megan nie zwlekaj,lepiej szybciuchno do apteki kupuj test, i tak cie tonie ominie.;-)
Pogoda przerazajaca!!!! brrrrr
Ania fajnie wam sie udalo.Ja zawsze mowie ze jak ktos chce to sobie poradzi swietnie.Fajnie ze tak szybciutko sie odbiliscie i dalicie sobie rade.Szkoda tylko ze sie nie poznalysmy wczesniej..
 
reklama
Do góry