reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
O tak Kasia ma racje,Ja jeszce podawalam malej jabluszko starte:tak:
Olivca ja tez uwielbiam przemeblowania,zawsze jakas nowosc trzeba sobie troche zycie urozmaicac w tej krainie deszcowcow:-)tyle ze u mnie to nie bardzo mam mozliwosc przestawiania...chyba zeby kominek przestawic:sorry2:
 
Krycha, a dajesz jej soczki owocowe?? Stasia zawsze ladnie po jablkowym czyscilo...

Problem w tym, że Pyza za bardzo nie chce :dry:... Oczywiście wciskamy w nią, łyżeczką (bo butla nadal wróg publiczny numer 1) i nawet od tych 5 dni jest praktycznie tylko na cycku (+ soczki jabłkowe) i nic :baffled:... Tak sobie myślę, że to może następstwo któryś leków, które brałam... Do tej pory zdarzało się Oliwce, i to nawet często, że załatwiła się raz na 3 dni, ale wiedziałam, że będzie na pewno, a teraz lipa!!! Aaaa, ostatnia Jej kupka była twardawa, po 3 dniach, dlatego odstawiłam dodatkowe dania, no i myślałam, że będzie już oki, pediatra też potwierdziła, ale teraz to już się martwię, bo pielucha czysta, ech...
Zmykam ją uspiać, bo jęczy i jęczy :sorry2:...
 
Julka nie miala takich problemow z kupka,czasem jak tam nie zrobila juz drugi dzien to jabluszko jej podawalam i bylo OK.
Aga a ty co taka nieudzielajaca sie?Pojawiasz sie i znikasz:-D
Oj dziewczynki troche posiedzialam w domu przez ta chorobe i jakos tak mi zle rozleniwiona jestem i wglowie mi sie kreci..jutro obowiazkowo swieze powietrze!!!
 
ja też juz mówię dobranoc:)
krycha, co do kupki, to moge tylko powtórzyć to co dziewczyny. a moze jakis preparat z apteki pomoże??powodzenia:)
dobrej nocki:-)
 
reklama
Do góry