reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

czesc dziewczynki!
naprawde jest tak zle jak mowilam oprucz tego mam ograniczony dostep do kompa!bo podczas awantury zostal polamany,a drugi jeszcze nie podlaczony do neta!!!milego dzionka dziewczynki!
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!! Dziś już mi lepiej :-), ale jeszcze dobrze nie jest, ale przynajmniej w nocy pospałam dla odmiany hihihi.
A co do imprezki to ja się piszę, jak najbardziej, zwłaszcza, że, jak nic się nie zmieniło, to może uda mi się zabrać z Ms.Marple :-p, tylko kiedy to ma być dokładnie :confused:???????? I jakieś większe szczegóły organizacyjne by się zdały :tak:!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki co do tej imprezki to myslalysmy z Marta ze moze w poniedzialek po dniu kobiet tak przed poludniem bo pozniej to wszystkie mezusiow maja w domach;-).Ale jeszcze podamy szczegoly jak sie spotkam z Marta bo ona neta teraz niema ale najpierw musze sie wykurowac,wiec szczegolowy plan imprezy podamy w przyszlym tygodniu OK?
 
Dziewczynki co do tej imprezki to myslalysmy z Marta ze moze w poniedzialek po dniu kobiet tak przed poludniem bo pozniej to wszystkie mezusiow maja w domach;-).Ale jeszcze podamy szczegoly jak sie spotkam z Marta bo ona neta teraz niema ale najpierw musze sie wykurowac,wiec szczegolowy plan imprezy podamy w przyszlym tygodniu OK?

Heh, ja to mam męża właśnie do południa, bo później do nocy pracuje, ale nic nam nie będzie jak mniej czasu spędzimy ze sobą - czasem tzreba coś poświęcić :-p...
 
Krycha a maz na ktora do pracy idzie?A co z Justysia,bo ona teraz tez niema neta,Aniu poinformujesz ja jakby co?Wogole dziewczynki napiszcie o ktorej godzinie wam bedzie najbardziej pasowalo,to pojdziemy na kompromis;-)
 
Krycha a maz na ktora do pracy idzie?A co z Justysia,bo ona teraz tez niema neta,Aniu poinformujesz ja jakby co?Wogole dziewczynki napiszcie o ktorej godzinie wam bedzie najbardziej pasowalo,to pojdziemy na kompromis;-)

Mój mąż idzie na 13.00, więc z domu wychodzi o 12.30, ale jak już wspominałam, nie ma problemu ;-)!!! Zaraz do Justysi21 nastukam sms'ka :tak:!!!
 
reklama
hello hello
ja padnięta od kilku dni i niezbyt kumata:sorry2:
na imprezkę się piszę i zabiorę krychę , tylko nie wiem gdzie to by się miało odbyć?:zawstydzona/y: jakby co, to do auta wejdzie jeszcze jedna kobitka- może być 2w1 :-D
lecę bo buszuję po necie w poszukiwaniu fotelika sam. bo Bąbel mutancik już wyrósł z pierwszego:nerd:
 
Do góry