reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
jak ja tu byla to nie bylo nikogo:baffled:A teraz sie rozpisaly jak szalone
Krycha nie kupilam jeszcze tego specyfikui juz bardzo zaluje bo dopiero teraz zaczyna mnie gardlo bolec.
Olivca madre rzeczy piszesz;-)Mam nadzieje ze teraz z nami posiedziszw krainie deszczowcow jakis czas?I prosze mnie tu nie straszyc przeprowadzka!!!
A propos pamietasz jeszcze o mnie?:sorry2:Dobranoc dziewcynki
 
Olivca prosze mnie tu nie straszyc przeprowadzka!!!
A propos pamietasz jeszcze o mnie?:sorry2:Dobranoc dziewcynki
No Gosiuniu jasne że pamiętam, prosto z lotniska do mechanika jechałam bo dzis rano nct miałam, ale nie zdałam bo coś nie tak ze środkowym pasem dla pasażera i pan nie umiał otworzyć bagażnika i wlewu do paliwa :baffled::baffled::baffled::baffled: kurcze a wytarczyło kluczy dwa razy przekręcić, poza tym moje Kochanie pracuje napopoludniowo nocna zmiane wiec jak przychodzi to jest rozbawiony, a po takiej rozlace to teskni sie bardzo i w dzien jak on spi to ja swoje sprawy zalatwiam:zawstydzona/y: Może jutro Słońce uda nam się spotkać? Tylko że mam jechac do maternity na tą pierwszą lekcję szkoły rodzenia bo ciągle mi zalega, zdzwonimy się najwyżej:happy: Bo ja myślałam ze Ty już czkawkę masz od ego mojego myślenia o Tobie a Ty tu z takim pytaniem wyskakujesz:dry:Konieczna kawka jutro:)) Buziaczki, słodkiej nocki kobietki
 
aaa natinke to dobrze ze bedziesz....
swoja drogo to jakas rozpiska bedzie co kto przynosi czy jak? czy kazda co chce.....a wogole to ja nie wiem......jakies salatki czy co tam czy tylko tak do kawki i pogryzienia......ja chyba nie w temacie ech.....no nic....jakos nie mialam okazji do takich babskich imprez-):):):)
 
dzień dobry:happy::rofl2::blink: A co to śpiochy, wstawać !!! Weekend dzisiaj, nie cieszycie się?:confused:;-)
A może wy już świętujecie a to ja zaspałam?
Jadę dzisiaj do maternity na pierwszą lekcję szkoły rodzenia która jest obowiązkowa przy zapisach, bo później zaczynam dopiero pod koniec maja, jak któraś koleżanka chce się zabrac to nie ma sprawy, np.Martuana albo natinke.
 
Ostatnia edycja:
Hejka !olivcia a o ktorej tam jedziesz?nie wiem czy chodzic na ta szkolke rodzenia,w sumie przy dominiku sie obylo....nie bardzo mi sie chce :) napisz mi olivcia o ktorej tam jedziesz to ci odpowiem,zalezy czy bede miala z kim mlodego zaostawic!a i dzieki za pamiec!
 
Hej dziewczynki!
Olivca chetnie sie napije z Toba kawki ale odradzam spotkan ze mna bo jestem zarazajca:baffled:Moze w pzyszlym tygodniu?
Aga ja tez sie zabardzo nieznam na takich spedach babskich to znaczy co przyniesc trzeba zapytac Natalii lub Marty bo one takie spotkania mialy wPL.
Ide nakarmic malenka moja i kawusi sie napic no i wziac cos na to przeklete przeziebienie:dry:
 
reklama
Hejka !olivcia a o ktorej tam jedziesz?nie wiem czy chodzic na ta szkolke rodzenia,w sumie przy dominiku sie obylo....nie bardzo mi sie chce :) napisz mi olivcia o ktorej tam jedziesz to ci odpowiem,zalezy czy bede miala z kim mlodego zaostawic!a i dzieki za pamiec!
Zaczyna sie o 1.45 wiec wyjechalabym tak z pol godzinki przed. Tez sie zastanawialam czy chodzic ale to raptem trzy lub cztery spotkania beda wiec co mi tam. A do wyboru masz godzinki albo dopoudniowe albo wieczorne, zaraz poszukam dokładnie
Cytrusku Ty to mnie niczym nie zarazisz w końcu złego licho nie bierze no nie? Haha ale ta lekcja wypadła a wiem że weekendy masz zajęte z mężusiem więc może faktycznie w poniedziałek:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry