reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Aga- dzieki kochana:-)Olivcia jak fajnie ze juz jestes:-DTy oczywiscie sie piszesz na dzien kobiet...Ja nie musze chyba mowic ze bede no nie?
No i tak dziewczyny serio pisac kto bedzie,bo jakos malo chetnych widze.A kolejna sprawa to zeby nie robic jednej kobietce roboty (bo to wkoncu dzien kobiet)moze kazda cosik przyniesie to ciasteczka,to soczek czy jakies procenty(choc wiekszosc tu ciezarowek lub cycusiowych) czy cos tam wedle uznania.Jak myslicie?A co do terminu to moze w poniedzialek po dniu kobiet?
A ja kicham i kicham :dry:Dobranoc dziewczeta
 
czesc dziewczynki!
Ja niestety nie piszę się na dzień kobitek,nie mam nastroju,gdyż od dzisiaj zostałam samotną mamą z limerick!!!!!!!!!!!!
Myślę,więc,że moja nieobecność będzie usprawiedliwiona?!
dobrej nocki Wam życze!!!!!!!ja już chyba nie zasne
 
Witam foremki! Ja sie nie pisze niestety na dzien kobiet, taki urok mojego meza pracy niestety, a tluc sie autobusem nie bede.
Aga ja juz myslalam ze ja tylko taka zawsze polamana, czsem czuje sie jak stara babkahih Ale widze ze duzo babeczek ma mnostwo dolegliwosci, moze my kobiety juz tak mamy? Maz codziennie pyta : co cie dzis znowu boli? hih
Megan az taak zlee??? Kochana moze jak emocje opadna,wszystko wroci do normy???
 
witam się i ja w ten pochmurny dzionek

zacznę z grubej rury, my kobiety mamy prze... :-D mój szanowny nie ma żadnych dolegliwości nawet kaca :dry: a jak ma 37st temperatury to już umiera :confused2:
jak na niego patrzę to czuję się jak stare pruchno:-D
jak sobie pomyślę ile od nas wymaga matka natura i to przeklęte plemię to myślę, że to jedno nasze ŚWIĘTO w roku to za mało!!!! :tak::tak::tak:

gastone co do maści to ja już od kliku lat niczego nie stosuję, ale kiedyś używałam cepan a później CONTRATUBEX żel -- bardzo sobie go chwaliłam,
nie pamiętam czy ten żel czadził cebulą --większość z nich bazuje na wyciągu z cebuli :sorry2: niestety
ale sama wiesz, że smarowanie, szczególnie na zrosty, przynosi dużą ulgę
ja się smarowałam kilka ładnych latek (bo moje blizny były bardzo stare)

jak tam nasze zasmarkane koleżanki?:confused:
 
jak tam nasze zasmarkane koleżanki?:confused:

Dzień dobry!!!!!!! Źle, jest, bardzo źle, jeszcze do końca leki nie zaczęły działać... Znów miałam ciężką noc, mało spałam, męczyłam się :-(... Wieczorem dopadła mnie temperatura... Dobrze, że mój mąż jest w domu, nie poradziłabym sobie sama z Pyzą!!!
Miłego dnia Wam życzę i znikam się leczyć dalej, bo łeb pęka, chyrlam jak gruźlik i zaczynają pobolewać mnie mięśnie :dry:... Papatki :sorry2:
 
witam się i ja w ten pochmurny dzionek

zacznę z grubej rury, my kobiety mamy prze... :-D mój szanowny nie ma żadnych dolegliwości nawet kaca :dry: a jak ma 37st temperatury to już umiera :confused2:
jak na niego patrzę to czuję się jak stare pruchno:-D
jak sobie pomyślę ile od nas wymaga matka natura i to przeklęte plemię to myślę, że to jedno nasze ŚWIĘTO w roku to za mało!!!! :tak::tak::tak:

gastone co do maści to ja już od kliku lat niczego nie stosuję, ale kiedyś używałam cepan a później CONTRATUBEX żel -- bardzo sobie go chwaliłam,
nie pamiętam czy ten żel czadził cebulą --większość z nich bazuje na wyciągu z cebuli :sorry2: niestety
ale sama wiesz, że smarowanie, szczególnie na zrosty, przynosi dużą ulgę
ja się smarowałam kilka ładnych latek (bo moje blizny były bardzo stare)

jak tam nasze zasmarkane koleżanki?:confused:

Wlaasnie cepan.Nie lubie te masci, co za smrod!!!
A co blizn, to ja mam po cesarce, ale jest w takim miejscu ze jej ni widac.A zrosty to niestety mam w srodku , starszne kolo pecherza i na macicy. P doktor powiedzial-jedyne lekarswo na zrosty - druga ciaza.Takk tylko jak druga ciaza tez bedzie przez cc? Eh biedne y jestesmy kobietki.o apropo to wlasnie mam @ i fantastycznie sie czuje :baffled:
 
reklama
Do góry