reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

KRYCHA miałam dziś wizytę na 11.55;-)teraz mam wyznaczona wizytę w klinice na październik chyba że coś będzie nie tak to mam podejść prędzej.
My również trafiliśmy tu przez kasiorkę, na początku mówiliśmy że to tylko na 2-3 lata ale teraz nie wiadomo:confused: Lepiej nam się tu żyje jedynie co to tęsknota .. a ja jestem tu z małą od listopada 2006:-)
 
reklama
Krycha to super, ze tak się w końcu wszystko ułożyło:-) a jeszcze teraz przyjdzie maleństwo:-)
( sztuczkę z cytowaniem wykorzystam pozniej, dzięki za podpowiedz, ja się za bardzo na forach nie udzielam, wiec nie wiem:-) ).
Muszę już leciec, bo mała się obudzila, dzięki babeczki za pogaduchy:-) do poklikania!
 
Kaja_respekt, niestety o tej porze byłam już w domu, szkoda... Aine, zapomniałam jeszcze dodać do tych cytatów - nie wiem czy jest jakiś prostszy sposób, ale na bank jak klikniesz na tą ikonkę "odp" prawym przyciskiem myszy i dasz opcję "otwórz w kolejnym oknie" to będzie dobrze, bo jak tylko zaakceptujesz "odp" to wyskakuje puste okienko i chyba nici z cytatów... No nic, ja też znikam, idę po męża - taki wieczorny spacerek, papatki ;-)
 
Aine[/U][/I][/B], zapomniałam jeszcze dodać do tych cytatów - nie wiem czy jest jakiś prostszy sposób, ale na bank jak klikniesz na tą ikonkę "odp" prawym przyciskiem myszy i dasz opcję "otwórz w kolejnym oknie" to będzie dobrze, bo jak tylko zaakceptujesz "odp" to wyskakuje puste okienko i chyba nici z cytatów... No nic, ja też znikam, idę po męża - taki wieczorny spacerek, papatki ;-)[/QUOTE]

Krycha no to zobaczymy, czy mi się udało wstawić cytat, zastosowałam się do Twojej instrukcji( kliknęłam na odp prawym przyciskiem myszy i wyskoczylo otworz w nowej karcie:) )
 
(eeeee, znowu lipa:-D co ja robię źle z tymi cytatami...? )
beakta , to dokladnie tak jak ja. Tylko tak się zastanawiam, jak długo tu jeszcze trzeba siedziec, żeby te pieniądze zarobić...
 
Aine, zapomniałam jeszcze dodać do tych cytatów - nie wiem czy jest jakiś prostszy sposób, ale na bank jak klikniesz na tą ikonkę "odp" prawym przyciskiem myszy i dasz opcję "otwórz w kolejnym oknie" to będzie dobrze, bo jak tylko zaakceptujesz "odp" to wyskakuje puste okienko i chyba nici z cytatów... No nic, ja też znikam, idę po męża - taki wieczorny spacerek, papatki ;-)


ok,ostatnia próba,bo wczesniej skasowalam częśc kodu hehe.
 
To ja moze troszke dopisze...pieniadze pieniedzmi lecz w moim przypadku to jest tak ze mam dwoje dzieci w wieku 10 i 13 lat (trzecie lada dzien:))wiec raczej nie planuje ich ponownie przenosic do polski,do nowych szkol itd...nie po to je juz raz zabieralam zeby po paru latach robic to jeszcze raz,wiec plan jest taki zeby dzieci pokonczyly tu szkoly a potem sie zastanowimy co dalej. Corka mi ostatnio powiedziala ze chcialaby studiowac w polsce wiec niewykluczam takiej mozliwosci...zreszta co bedzei za kilka lat to zobaczymy za kilka lat...:-) na dzien dzisiejszy zyjemy tu...:)
 
reklama
beakta gratuluję przychówku;) na zdjęciu wyglądasz bardzo młodo.
A u nas było tak jak pewnie u większości ludzi, ktorzy tu przyjeżdżają-chcielismy w miarę szybko zarobić na własny kąt i spadac. Jednak wiadomo, że w praktyce to wygląda całkiem inaczej:tak: Tak więc też sami nie wiemy, jak długo tu jeszcze posiedzimy, na razie staramy się życ z dnia na dzień:-)
 
Do góry