reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
czsc wszystkim.... my juz przeprowadzeni no ale neta nie bedziemy jeszcze mieli wiec nie bede za czesto zagladac

Madzia jak bedziesz miala chwilke to zadzwon do mnie albo pusc sygnalka to ja oddzwonie.... zabralabym to co dla mnie masz i nie miala bys juz z tym problemu hihihihi..... ja nie wiem jak ja sie Tobie odwdziecze.... normalnie szok.....

dziewczynki jak juz sie do konca rozpakuje to musimy sie spotkac.... mam nadzieje ze wszystkie sie u mnie zjawicie

no nic ja juz lece..... milego dnia
postaram sie zagladac czesto.....

a Krycha jak tam zabkowanie Pyzy......
 
Cierpliwosci ms.marple. Juz wkrotce :D Czekam na odp admina. Narazie zapraszam te dziewczynki z dostepem.
juz bylam:-)
Dziewczynki nie wiecie moze kto ma do odsprzedania spacerowke,mala jakas fajna.Pytalam juz w dziale oddam,sprzedam...ale nikt sie nie zgalasza,tzn odezwala sie jedna dziewczyna ale ma duzy wozek.A moze wiecie czy jest jakis sklep w limerick gdzie sprzedaja uzywane wozki?
 
Ostatnia edycja:
Witam sie dopiero teraz. U was niedziela minela fajnie, u mnie nudy, bo mz by na targach slubnych caly dzien a ja sama w domu, wiec nie ma sie czym chwalic.
Dzis mierzylam mojego malucha do wozka ktory chce kupic i normalniejestem zaskoczona.Wozek jest swietny i Max ma duzo miejsca w nim, i pojedzi jescze w nim dluugo, nogi wciaz ma wyprostowane na podnozku, a gdzie jeszcze do spuszczenia podnozka.To chyba najwieksa spacerowka jaka widzialam a przy tym wazy tylko 9 kilo.Ale w sklepie droga wiec szukam uzywanej.Dzis wlasnie mialam jedna ogladac alekobite wcielo totalnie,miala oddzwonic za 10 minut i tak minely juz4 godziny.dzwonie do niej a tu cisza!
A to wozeczek
 

Załączniki

  • AAAAAlVlXG8AAAAAAMIQsA[1].jpg
    AAAAAlVlXG8AAAAAAMIQsA[1].jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Do góry