reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dzień dobry jako druga :-D:-D:-D!!!!!!! Nam też minął uroczo weekend, zwłaszcza, że trwał trzy dni hehehehe... Mąż niedokońca się wykurował, ale na pewno lepiej się już czuje ;-)! Niestety ja zaczęłam kaszleć :dry: i zupełnie nie wiem dlaczego :baffled:...
Zmykam do rodzinki, miłego dnia Wam życzę, buziaki :sorry2:
 
dzien dobry w ten dobrze zapowiadajacy sie poniedzialek!!
weekend minął napewno lepiej niż ostatnie kilka dni hehe!!właśnie szykujemy się całą rodzinką do rejestracji małej!!odezwe się jak będę wiedziała co i jak
 
dzien dobry w ten dobrze zapowiadajacy sie poniedzialek!!
weekend minął napewno lepiej niż ostatnie kilka dni hehe!!właśnie szykujemy się całą rodzinką do rejestracji małej!!odezwe się jak będę wiedziała co i jak

Trzymam kciuki żeby Wam się w końcu udało :tak:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
dzieńdoberek jestem i ja
goście wyjechali, było b.fajnie pojechaliśmy do Kilkee, ogromniaste fale były:shocked2:
muszę nakarmić Bąbla później jeszcze zajrzę pa
 
Hi!
Nam te weekend minal bardzo milo,w sobote bylismy na plazy a wczoraj robilismy wiosenne porzadki na ogrodzie no i hustawke wkoncu wystawilismy,tyle ze slonca niema:baffled:No to milego dnia dziewczeta!
 
Cześć dziewczynki:)Na chwilke udała mo się połączyć z internetem sukces:))Ale prawda jest taka że właśnie skończyła nam się umowa a chcemy zmienić domek a tam założyć stałe łącze także do tego czasu najprawdopodobniej nie będe miała neta:(( Aguś sorki że nie dałam rady wysłać ci mojego nr. tel, ale twojego też sobie nie spisałam a z braku neta nie miałam jak zajżeć na poczte:( A to nr. dla zaint.0851411466 Aga ja cały czas na Ciebie czekam :))Zaproszenie aktualne:)) Cytrusku jak ci sie nudzi to także zapraszam:))) Ciesze sie że Megan poprawił się chymor:))Pozdrawiam:):-) A pochwale się wczoraj mieliśmy 12 lat po ślubie:))) zleciało jakbyśmy dopiero się pobierali:))) Mąż zabrał mnie na romantyczną wycieczkę nad ocean było supcio:)))))
 
A pochwale się wczoraj mieliśmy 12 lat po ślubie:))) zleciało jakbyśmy dopiero się pobierali:))) Mąż zabrał mnie na romantyczną wycieczkę nad ocean było supcio:)))))

Wszystkie dobrego z okazji 12 rocznicy ślubu :-D:-D:-D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No dobra, chcę w końcu dokleić jakieś fotki Pyzki do wątku zamkniętego, ale bardzo proszę o pomoc, gdyż w życiu takich "akrobacji alpejskich" nie robiłam ;-) - jak ja mam je powklejać??????????????? Z góry ślicznie dziękuję :tak:

Gastone, do Ciebie pytanko, jaki poleciłabyś programik do przerabiania zdjęć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Krycha - najlatwiej chyba przez Fotosik.pl Zgrywasz tam foty z dysku, w ustawieniach zaznacz najmniejszy rozmiar, a potm przy kazdym zdjeciu bedziesz miala podane kody do wklejenia na forum..
----------------------------------

Dziewczyny - prosze o wizyte w watku zamknietym. Right now.:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krycha - najlatwiej chyba przez Fotosik.pl Zgrywasz tam foty z dysku, w ustawieniach zaznacz najmniejszy rozmiar, a potm przy kazdym zdjeciu bedziesz miala podane kody do wklejenia na forum..
----------------------------------

Dziewczyny - prosze o wizyte w watku zamknietym. Right now.:-):-):-)

Ok, ale czy przy tej całej akcji anty - pedofilskiej ten program jest bezpieczny, znaczy, tam nie zostają te zdjęcia? Generują się tylko kody forumowe?
Już lecę na ten wątek, chwilkę ;-)...
 
Do góry