reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Gosia masz dobrze,że masz pl tv!ja nawet tego nie mam

nooo chyba bym zwriowala bez hih:-)
Faktycznie cicho tu straaasznie.Ja sie nudze koszmaarniee.Do tego stopnia ze umylam 5 okien :baffled: Moj maz wroci kolo 23 a najgorsze ze jutro tez go nie bedzie wiec niedziele spedze saaamaa!! Eh..
 
Ostatnia edycja:
Ocho, sobota jak nic :-D, od razu widać hehehehehehe :rofl2:!!!!!!!!

Ah Martuana, pewnie zajrzysz dopiero po weekendzie, a szkoda bo ja w ponidzialek bede w Limerick.


A o której Ty Kobieto w tym Limerick będziesz i na jak długo? Może dasz się namówić na jakieś spotkanie, co? Na kawusię byś wpadła????? I może Megan234 by sie dołączyła do nas (choć ukochanego ma w domku to może jednka na chwilkę by się wyrwała :confused:...)

Megan234, jak u Ciebie dzisiaj? Lepiej?

Miłego wieczorku Wam mamusie życzę i do później :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ocho, sobota jak nic :-D, od razu widać hehehehehehe :rofl2:!!!!!!!!




A o której Ty Kobieto w tym Limerick będziesz i na jak długo? Może dasz się namówić na jakieś spotkanie, co? Na kawusię byś wpadła????? I może Megan234 by sie dołączyła do nas (choć ukochanego ma w domku to może jednka na chwilkę by się wyrwała :confused:...)

Megan234, jak u Ciebie dzisiaj? Lepiej?

Miłego wieczorku Wam mamusie życzę i do później :-p

Kochanie ja brdzo chetnie ale poiniedzilek bede krotko w Limericku,musze tylko jedna rzecz zalatwic no i zalezy mi glownie zeby ten dzien spedzic z moim chlpem, bo ostatnio sama siedze calymi dniami, wiec rozumiesz.:-)
 
no tak a tu cisza jak makiem zasial!!
Krycha dzisiaj juz mi lepiej!!
Mam pytanko odnośnie paszportu ,bo chce go załatwić w poniedziałek!!co dokładnie trzeba mieć ze sobą?wiem,że 2 zdjęcia wypełniony form z gardy akt urodznenia nasze dokumenty,ale czy potrzebuję pps małej?muszę czekać,aż przyjdzie pocztą?czy mogę załatwić bez niego??
 
no tak a tu cisza jak makiem zasial!!
Krycha dzisiaj juz mi lepiej!!
Mam pytanko odnośnie paszportu ,bo chce go załatwić w poniedziałek!!co dokładnie trzeba mieć ze sobą?wiem,że 2 zdjęcia wypełniony form z gardy akt urodznenia nasze dokumenty,ale czy potrzebuję pps małej?muszę czekać,aż przyjdzie pocztą?czy mogę załatwić bez niego??

Megan234, bez PPS nic nie załatwisz, musisz go mieć, a i jeszcze dodatkowo formularz A ze strony www.passport.ie (czy jakoś tak)! Z resztą na formie z Gardy masz krok po kroku napisane co musisz dołączyć! Jakby co wal do nas :tak:!!!!!!!! Cieszę się, że Ci lepiej i mam nadzieję, że dziś już całkiem ok ;-)!!!!!!!!!!!!!

Dzień dobry mamusie, udanej niedzieli :-D
 
Witam kochane.Widze ze Martucha nie zajrzala..Megan albo inne kobietki ktore maja telefon do niej mam do was prosbe, nie wyslalalybyscie jej smska ze jestem zainteresowana jaki ma wozek, bo chcialam kupic, a nie wiem jak sie z nia skontaktowac? Zalezy mi dzisiaj bo jutro jade do limericku i moe bym go obejrzala..bede tu dzis czesto zagladac..
 
reklama
Do góry