reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Ja wpadam tylkonachwile zameldowac ze was poczytuje.Mnie tez boli dzis glowa.Poza tym dostalam nie mile wiesci o czyims stanie zdrowia wiec nie mam humiru i sie zamartwiam.Beata milego lotu i pamietaj o wapienku dla cioci gosi.
 
reklama
Gosiu!!!!głowa do góry!!wiem co to znaczy jak się dowiadujemy o złym stanie zdrowia swoich bliskich,a jeszcze gorzej jak są Oni daleko od nas!!!
Moja mama jest w szpitalu od tygodnia!!!dzisiaj miała robiony rezonans magnetyczny i czeka na wyniki!!!ma zwiodczenie płatka zastawki serca i uszkodzony błędnik!!niestety lecząc się na jedno szkodzi drugiemu!!do tego podejrzenie epilepsjii!!!
także głowa do góry!!!ja wiem,że moja mamuśka nie wyzdrowieje a ma dopiero 39 latek!!!ale jako babcia ma dla kogo żyć!!!!
trzymam kciuki,aby bliska Tobie osoba szybko wyzdrowiała
 
Kasia Irlandka, rozumiem, że chodzi o albumy, tak? Ja w prawdzie nie mam, ale dostęp bym chciała, może kiedyś założę :confused:.

Kasia ja tez chce albumu nieposiadam ale moze kiedys....:confused:
DZiewczeta kochane ja tez nie mam albumu :D
Album zamkniety to inna nazwa watku zamknietego dla wybranych :D Bedzie tam przeniesiona galeria z fotkami zebysmy mialy pewnosc ze nikt niepowolany nie oglada zdjec naszych a przedewszystkim naszych dzieci. :D, oczywiscie miejsce na pogaduchy tez sie znajdzie.
 
beata milego lotu :)
megan ja potwierdzam swoje przybycie na ta srodowa imprezke :) tylko mi potem wytłumaczysz gdzie ty mieszkasz,chyba ,ze gosia Ty sie zdecydujesz to jedziemy razem,a Ty wiesz gdzie megan mieszka nie?
gastone napewno wszystko bedzie dobrze !!!
buziaki!!!
 
Kasia to ja też chcę dostęp chociaż niebardzo rozumiem o co chodzi?!ale jak mnie przestanie boleć głowa to może więcej zrozumiem!!
 
beata milego lotu :)
megan ja potwierdzam swoje przybycie na ta srodowa imprezke :) tylko mi potem wytłumaczysz gdzie ty mieszkasz,chyba ,ze gosia Ty sie zdecydujesz to jedziemy razem,a Ty wiesz gdzie megan mieszka nie?
gastone napewno wszystko bedzie dobrze !!!
buziaki!!!
No tak piate przez dziesiate to wiem:baffled:Megan oswiec mnie nad Ryderem?Ale dokladnie prosze cobysmy z Natalka trafily hehe
 
No to widzę, że środa zapowiada się bardzo ciekawie :rofl2::rofl2::rofl2:!!!!!

Moje dziecię nie śpi od 5 godzin :dry:, padam... Już nawet dwa razy niby spała, ale tylko na rękach :oo2:! Właśnie ją wykąpałam i spróbuję w końcu uśpić - trzymajcie kciuki ;-)!!! Postaram się jeszcze zaglądnąć :-p
 
reklama
Do góry