reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dzien doberek:-)
Justysia witamy ponownie na wyspie:-D
Megan hm.....chyba ze pojde do nich rano na 14 sie wyrwe na jakis czas i wroce znowu;-)pomyslimy tzn.postaram sie bo chcialabym sie z wami spotkac!
Olivca ???oj glupia jestem o Marte mi chodzilo:)))trzymam kciuki za usg,a kiedy ty wracasz?Bedziesz u Megan?
Moja siostra byla wczoraj na usg w pl troszke rozczarowana jego jakoscia haha(zapomniala juz,jak to bylo przy poprzednich)ale wszystko jest git i chyba bedzie dziewczynka,co mnie cieszy bo po Julii tyle ciuszkow czeka,choc z drugiej strony....u nas same baby....
 
Ostatnia edycja:
Witam w piekny poranek.Ladne sloneczko ale znow mrozno.Wczoraj wyszlismy na spacer ale dupska nam zmarzly ze sie odechcialo.Dzis bede ostrozniejsza bo pogoda zdradliwa!
Natinke18 ja mam cyfre plus i powiem ci ze z tym tvn cos sie dzieje od przedwczoraj.Poznym wieczorem nie dzialaly zadne kanaly.Mysle ze trwja u nich jakies roboty poprostu.A swoja droga zalamalabym sie gdyby cyfra zerwala kontrakt z platforma tvn.Mam nadzieje ze nigdy nie dojdzie do tego chociaz wszystko jest mozliwe..Gdzies kiedys czytalam ze oni tm miedzy soba maja jakies niesnaski dotyczace oplat ale mam nadzieje ze beda zgodni.
Marta ja tez nigdy nie moge spac jak moj maz gdzies wyjedza, bo ja raczej to sie nigdzie nie ruszam bez niego, taki ze mnie juz typ.A ogolnie to ja wogole cierpie na besennosc.Sa tygodnie kiedy nie moge spac, a sa kiedy spie jak mops.Wczoraj nie spalam do 5.30 rano, bo poprostu nie moglam.Dzis bylo lepiej ale bez tabletek sie nie obylo.A to wszystko dziwne bo ja ogolnie spoch jestem, a tu takie problemy z zasypianiem.Mysle jednak ze w tej chwili to wina przesilenia wiosennego.No dobra ale sie rozpisalam.Ide sie kawy npic bom senna heheh (w dzien najchetnij by spala);-]
 
cześć dziewczynki fajny poranek

Witam w piekny poranek.Ladne sloneczko ale znow mrozno.Wczoraj wyszlismy na spacer ale dupska nam zmarzly ze sie odechcialo.Dzis bede ostrozniejsza bo pogoda zdradliwa!
gastone miałam to samo ale dzisiaj też się wybieram na dłuższy spacer tylko rajstopy pójdą w ruch:szok: rzeka Shannon fajnie wylała na łąki i nurt jest taki narowisty fajne wrażenie
 
cześć dziewczynki fajny poranek


gastone miałam to samo ale dzisiaj też się wybieram na dłuższy spacer tylko rajstopy pójdą w ruch:szok: rzeka Shannon fajnie wylała na łąki i nurt jest taki narowisty fajne wrażenie

Rajstopy to ja mialam kochana, czapke i rekawiczki nawet.Problem w tym ze moj synus to straszny zmarzluszek i az sie rozplakal w pewnym momencie.Daruje sobie dzisiaj nawet jesli slonce swieci.;-)
 
Rajstopy to ja mialam kochana, czapke i rekawiczki nawet.Problem w tym ze moj synus to straszny zmarzluszek i az sie rozplakal w pewnym momencie.Daruje sobie dzisiaj nawet jesli slonce swieci.;-)
fakt, dziecku może być za zimno
ja Bąbla pakuję do ciepłego wózeczka i tylko mnie dupsko odmarza:nerd:
 
fakt, dziecku może być za zimno
ja Bąbla pakuję do ciepłego wózeczka i tylko mnie dupsko odmarza:nerd:

heheh kochana musialabys zobaczyc mjego babla jak zapakowany.On naprawde zmarzluch jest.Mial na sobie rajstopy , skarpety, buty i cieply spiwor a nogi jak lody! Ja nie jestem za zbyt cieplym ubieraniem ale moje dziecko tego niestety wymaga.Jak nie ma rekawiczek w takie zimno na rekach to sie kloci!Jak malutki bylo lepiej.Zakryty po czubek nosa i spokoj.Teraz to co innego.:-D
 
Ja Pyzuchę też muszę zdrowo pookrywać, ale głównie też dlatego, że od tamtego weekendu powiedzieliśmy fotelikowi (w foteliku wystarczyły dwa kocyki) papapa i Oliwa jeździ już w spacerówce :tak: - tak lepiej widzi świta, bo ciekawskie to moje dziecko niesamowicie :-p.... A i powiem Wam jeszcze, że właśnie staram się uczyć Pyzę drzemania w sypialni i zasypiania (!!!!!), w swoim łóżeczku, ciekawe co z tego wyjdzie :confused:...
Takie słoneczko ładne, ale my też w domku dziś siedzimy :sorry2:
 
witam dziewczynki.

nie bylo mnie kilka dni a wy piszecie ta duzo i tak czesto ze nie sposob nadazyc czytac posty....niestety ja nie mam tyle czasu, ani nawet zreszta sily, zeby zagladac tu codziennie. mam nadzieje, ze u kazdej wszystko dobrze ;)
Ja bylam u polskiego gina wczoraj. Moj problem z krwia znikna albo go nigdy nie bylo... bo to tez mozliwe jak na Irlandie...Anyway, chce sie wam pochwalic, ze bede miala synka ;):-) oby do przodu!

pozdrowionka dla was wszystkich!
 
reklama
witam dziewczynki.

nie bylo mnie kilka dni a wy piszecie ta duzo i tak czesto ze nie sposob nadazyc czytac posty....niestety ja nie mam tyle czasu, ani nawet zreszta sily, zeby zagladac tu codziennie. mam nadzieje, ze u kazdej wszystko dobrze ;)
Ja bylam u polskiego gina wczoraj. Moj problem z krwia znikna albo go nigdy nie bylo... bo to tez mozliwe jak na Irlandie...Anyway, chce sie wam pochwalic, ze bede miala synka ;):-) oby do przodu!

pozdrowionka dla was wszystkich!

No proszę jakie dobre wieści :-D!!! Ogormne gratulacje ;-)
 
Do góry