reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witam dziewczynki.

nie bylo mnie kilka dni a wy piszecie ta duzo i tak czesto ze nie sposob nadazyc czytac posty....niestety ja nie mam tyle czasu, ani nawet zreszta sily, zeby zagladac tu codziennie. mam nadzieje, ze u kazdej wszystko dobrze ;)
Ja bylam u polskiego gina wczoraj. Moj problem z krwia znikna albo go nigdy nie bylo... bo to tez mozliwe jak na Irlandie...Anyway, chce sie wam pochwalic, ze bede miala synka ;):-) oby do przodu!

pozdrowionka dla was wszystkich!


pogratulować!!!i mówiłam Ci,że pewno się wszystko wchłonie tak jak u mnie!!!
 
reklama
Ostatnia edycja:
Witam. Dziewczynki znalazlam smoczki !:tak: Na allegro jakas pani wczoraj wieczorem wrzucila i zaraz zostaly zakupione przeze mnie :) Juz dzis telefonicznie z nia rozmawialam i to sa na 100 % te smoczki bo pani byla w temacie gdyz jej dziecko tez ich uzywa i ona wie jaki problem sie z nimi zrobil. Zakupilam 2 opakowania :-D Krycha po te twoje tez sie napewno zglosze ...:-) wiec juz mam na zapas...uff
 
a Pyzka już przesypia całą noc?

Nie, jeszcze nie, budzi mi się najczęściej raz w nocy, ale chodzi spać koło 23.00 i obawiam się, że zasypianie nocne póki co mi nie wyjdzie tak jak chcę, bo najada się przed snem... Ale wszystko z czasem :tak:, poki co śpi już w sypialni 1,5 godziny, hihi, dwa razy sie przebudziła, bo chciała pociumkać, ale dałam smoczek i dalej śpi :-)

Witam. Dziewczynki znalazlam smoczki !:tak: Na allegro jakas pani wczoraj wieczorem wrzucila i zaraz zostaly zakupione przeze mnie :) Juz dzis telefonicznie z nia rozmawialam i to sa na 100 % te smoczki bo pani byla w temacie gdyz jej dziecko tez ich uzywa i ona wie jaki problem sie z nimi zrobil. Zakupilam 2 opakowania :-D Krycha po te twoje tez sie napewno zglosze ...:-) wiec juz mam na zapas...uff

No to super, znaczy mamy już nie szukać, tak? No ten jeden czeka na 100% a z drugim zobaczymy jutro ;-)!!!
 
no i ja juz jestem:-)
Mayaosa gratulacje bedzie dobrze zobaczysz;-)
Oblatalysmy troche sklepow z Natinke,wypilysmy kawke no i Justysie spotkalam:-)
Beakta znalazlysmy w crescent w aptece Mc Cabes smoki TT byly dwa rodzaje rozowe i niebieski na jednych pisalo pure a na drugich...zapomnialam:baffled:No ale nie kupowalysmy bo jest ich tam pelno no i nie bylysmy pewne :unsure:czy to te.Aha..co najwazniejsze nie bylo na nich zadnej wzmianki ze cherry.
Ale pieknie dzis na dworze cieplusienko w sloneczku:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Nie, jeszcze nie, budzi mi się najczęściej raz w nocy, ale chodzi spać koło 23.00 i obawiam się, że zasypianie nocne póki co mi nie wyjdzie tak jak chcę, bo najada się przed snem... Ale wszystko z czasem :tak:, poki co śpi już w sypialni 1,5 godziny, hihi, dwa razy sie przebudziła, bo chciała pociumkać, ale dałam smoczek i dalej śpi :-)

1,5 godz w dzien :confused: hohoho rany :-) mój Bąbel tylko drzemie w dzień najczęściej po jedzeniu po 20-30min w bujaczku, (przy normalnym dziennym hałasie) ale dopóki nie będzie przesypiał całej nocy to nie będę go kładła do sypialni w dzień, teraz kładę go do łóżeczka w sypialni ok 21szej po ostatnim karmieniu i budzi się między 4 a 6 rano więc jeszcze trochę poczekam aż będzie przesypiał do siódmej:dry:
 
ja juz tez w domku.... spacery pod tak czystym niebem to sama przyjemnosc.....

Cytrusku sliczna ta Twoja Julcia hihihi a jaka uzebiona .....:-D:-D:-D
 
no i ja juz jestem:-)
Mayaosa gratulacje bedzie dobrze zobaczysz;-)
Oblatalysmy troche sklepow z Natinke,wypilysmy kawke no i Justysie spotkalam:-)
Beakta znalazlysmy w crescent w aptece Mc Cabes smoki TT byly dwa rodzaje rozowe i niebieski na jednych pisalo pure a na drugich...zapomnialam:baffled:No ale nie kupowalysmy bo jest ich tam pelno no i nie bylysmy pewne :unsure:czy to te.Aha..co najwazniejsze nie bylo na nich zadnej wzmianki ze cherry.
Ale pieknie dzis na dworze cieplusienko w sloneczku:cool2:
Wprawdzie juz znalazlam ale i tak straaaaaasznie wam wszystkim dziekuje za pomoc w szukaniu. :tak:
 
a ja Wam siępochwale,że kupiłam sobie kożuszek i teraz już naprawdę ze mnie laseczka!!!hehe
myślałam też o skórce(nie skajka)ale w sumie nie wiem czy one są jeszcze modne??bardzo obcisła itaka do pasa!!! no i strasznie podobały mi się jeansy-rurki!!ale ja w takich wyglądam jak czubuś,bo jestem zaniska i wydaje mi się,że jeszcze bardziej mnie to skraca?!

co do smoczków!!bardzo się cieszę,że znalazłaś Beaciu!!choć miałam nadzieję,że to właśnie mi się uda je znaleść hihihi
 
reklama
1,5 godz w dzien :confused: hohoho rany :-) mój Bąbel tylko drzemie w dzień najczęściej po jedzeniu po 20-30min w bujaczku, (przy normalnym dziennym hałasie) ale dopóki nie będzie przesypiał całej nocy to nie będę go kładła do sypialni w dzień, teraz kładę go do łóżeczka w sypialni ok 21szej po ostatnim karmieniu i budzi się między 4 a 6 rano więc jeszcze trochę poczekam aż będzie przesypiał do siódmej:dry:

A powiem Ci, że moje dziecię ma w sumie 3 drzemki w ciągu dnia - 2 około 40 minut (rano i wieczorkiem) i jedną dłuższą w ciągu dnia! I tak to mniej więcej u nas wygląda... A zasypia tak późno, bo chyba czeka na tate :confused:...

No właśnie, Megan234, chciałam zapytać jak tam zakupy, ale widzę, że się udały ;-)
 
Do góry