reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Aniu...patrzyłam,ale tak na szybkiego w guinesie i nie widziałam!!!ale podejdę jutro i zobacze i do tego obok pasmanterii i jeszcze raz do guinesa!!

Kobieto, bardzo dziękuję, ale specjalnie nie biegaj, sami popatrzymy w sobotę!!!!!

Oj, Beakta, no nie miałam pojęcia... No nic, to będziemy dalej tu szukać, chyba, że Megan234 trafiła w 10 ;-)!!!!!!!
 
reklama
no to ja już zgłupiałam!!!Beatka tak dużymi literami...to te czy nie te???kupować czy nie???bo wiesz ja dzisiaj ograniczona jestem myślowo
 
Megan234, jeszcze raz, tak mają wyglądać - a taka ma być końcówka
ctn_soother_diagram.jpg
 
reklama
Ja mowie jeszcze raz: pasuje mi czwartek,piatek:-)
Beakta ja jutro popatrzw moich okolicach moze w aptece sie znajdzie albo w centrze i z Natinke Crescent oblecimy;-)
 
Do góry