reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Przesledz troche postow wstecz , juz ten temat byl poruszany i to calkiem niedawno :-p

Ale tu pusto..
Wtedy jeszcze mnie nie bylo na forum,wiec jestem usprawiedliwiona.Przejzalam juz troche postow ale musze sie cofnac jeszcze troche,bo jak do tej pory nic nieznalazlam.Takze dziewczeta przepraszam za poruszanie tematu ktory juz kiedys byl:-)
 
reklama
gastone dziękuję za linki do programów całkiem fajne są, do photo shopa nawet się nie zabieram- jest zbyt zaawansowany a ja nie mam czasu się go uczyć :nerd: potrzebuję coś łatwego lekkiego i przyjemnego :-D
właśnie wróciłam ze spacerku brrr zimno

To dokladnie jak ja.Nie mam czasu i nerwow do nauki, dlatego korzystam z latwych szybkich programikow,ktore zrobia to za mnie.
Wtedy jeszcze mnie nie bylo na forum,wiec jestem usprawiedliwiona.Przejzalam juz troche postow ale musze sie cofnac jeszcze troche,bo jak do tej pory nic nieznalazlam.Takze dziewczeta przepraszam za poruszanie tematu ktory juz kiedys byl:-)
ee bez przesady nie przepraszaj.Nie o to mi chodzilo.Tylko tam duzo na ten tenat pisalysmy a poprostu bez sensu jest kolejny raz o tym pisac.Ale drugiej strony jak ktoras z dzieczyn bedzie wylewna to moze nie bedziesz musiala szukac hihi :-)
 
Gastone ja rozumie jak najbardziej tez by mi sie niechcialo jeszce raz na ten sam temat pisac i zaczelam szukac....tylko ze tego jest tyle ze hoho:baffled:Zostawie sobie to na wieczor.Dzieki za wskazowke,bede szukac dalej.A takie szukanie jest bardzo dobre bo przy okazji zalazlam inne ciekawe i przydatne informacje:-)
A teraz zmiana tematu widzialyscie jak sypal snieg przed jakas chwila?
 
Ale szaruga, no ja nie mogę :dry:... Pyza zasnęła zaraz po miłej wizycie Megan234 i dziewczynek, a ja walczę z bólem głowy (znówu :-(!!!)! O, już wstała :dry:...
 
a mi się Krycha udało dojść do domku przed tą zawieruchą!!!
a powiem Wam dziewczynki,że Krychy mąż chciał mnie upić!!łądnie nie?!ale nie dałam się byłam twarda!!i kolejna sprawa!ja zrobie jakiś protest na lotnisku jak Oni będą chcieli wyjeżdzać!!nie wypuszcze ich stąd!!ta rodzinka jest tak samo rąbnięta jak i moja hihi(pozytywnie)!!
Krycha dzięki za kolejne miłe spotkanie!!!mnie też głowa rozpiernicza!!!chciałam się zdrzemnąć,ale najpierw jeden tel,pózniej 2 i zuz się obudziła!!mam nadzieję,że nie miałaś dużo do sprzątania po nas!!!
 
a mi się Krycha udało dojść do domku przed tą zawieruchą!!!
a powiem Wam dziewczynki,że Krychy mąż chciał mnie upić!!łądnie nie?!ale nie dałam się byłam twarda!!i kolejna sprawa!ja zrobie jakiś protest na lotnisku jak Oni będą chcieli wyjeżdzać!!nie wypuszcze ich stąd!!ta rodzinka jest tak samo rąbnięta jak i moja hihi(pozytywnie)!!
Krycha dzięki za kolejne miłe spotkanie!!!mnie też głowa rozpiernicza!!!chciałam się zdrzemnąć,ale najpierw jeden tel,pózniej 2 i zuz się obudziła!!mam nadzieję,że nie miałaś dużo do sprzątania po nas!!!

Hahahaha, już sie boję normalnie :rofl2:!!!!!!! Oj, już tam spić :-p... No właśnie się tak zastanawiałam czy "śnieżyca" Was złapała czy nie, ale dobrze, że zdąrzyłyście :tak:!!! Nie było dużo sprzątania, daj spokój - raptem stół musiałam przetrzeć i gazety poukładać po swojemu, choć koncepcja Zuzki była ciekawa ;-)!!! Spadam do marudy! Później zaglądnę :sorry2:
 
reklama
Krycha musisz mi dać meila,to Ci wieczorkiem prześle zdjęcia Krzyśka hihi!!a swoją drogą bój się bo my Was nie puścimy hihi!!Zuzka właśnie zasneła, mała też!chwilka relaksu!!chyba ja znowu spróbuję się położyć?!
 
Do góry