reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Na porodówce leciała muzyka- przynajmniej u mnie tak było, wiec nie wydaje mi sie potrebne mp3

Mozna wziac tez wlasna plyte z muzyka, ja mialam ze soba le i tak nie skorzystalam.Co do mp3 to w moim przypadku sie przydalo bo lezalam jeszcze trzy doby zanim moj Max sie urodzil a bezsennosc i myslenie o tym jak to bedzie bez mp3 by mnie zabilo.Poza tym przyznam ze sluchalam tez odpoczywajac po porodzie.Wiec zalezy od wlasnych preferencji.Ja bym wziela bo wiele miejsca to ci nei zajmie a moze noz widelec?
Pogoda jak zwykle paaaskudna.Ochyda.Jutro i pojutrze ma byc ladnie ale to sie okaze w praniu.:cool:
 
reklama
U mnie na porodowce tez byla muzyka,chyba radio o ile dobbrze pamietam,ale ja tez lezalam caly piatek w szpitalu i mp3 przydalo sie,takze polecam.Co do pogody,to naprawde masakra,tylko dola mozna tu zlapac:no:ale moze bedzie lepiej;-)
 
Oczywiscie wszystko zalezy od upodoban:tak: Ja szłam na wywoływanie, więc mi by się nie przydała. :-D Ostatecznie po 20 godzinach porodu, zakończeniu go vaccum i dzieciątku które wyciągnięte w ten sposób na świat darło się bez przerwy przez 3 dni nie miałabym sił nawet na sluchanie muzyki. Po dłuższym przemyśleniu, oczywiście rzecz jasna wez moze akurat będzie Ci lzej i będziesz miała ochotę na muzyczkę. :-);-)
 
Dzień dobry!!! Cóż za miła zmiana - nie pada ;)! Ciekawe na jak długo się tak utrzyma... Ale i tak mi troszkę smutno, mój mąż jutro wylatuje do Polski... Oby ten czas bez niego szybko minął!!! Miłego dzionka Wam życzę mamusie, pozdrawiam, papatki :)
 
No too wybralam sie dzis na zakupy. Kupilammm wozek maxi cosi mura 4 kolor green slice i fotelik maxi cosi cabrio fix color black.No i to by bylo na tyle albo az tyle jesli patrzac na sume jaka musialam za to zaplacic...ufff. No ale teraz to juz mozna powiedziec zostaly drobiazgi. no to pozdrawiam wszystkich papa
 
Hejka
No i znowu pogoda pod psem;( ale dla mnie to nie ważne;)
Właśnie szykuje się do pracy i oby do juta bo jutro mam pierwszą wizytę w szpitalu;)
Jejka nie mogę się już doczekać i troszkę się łudzę że powiedzą mi czy to chłopiec czy dziewczynka choć pewnie mam nikły procent bo to mało tyg ale podobno możliwe:sorry2:
W sobotę robiłyśmy z moją bratowa wyprawkę dla niej i dzidzi do szpitala a dzis ona się nie najlepiej czuje i ma skórczeale mi się wydaje że to te przepowiadające bo to 34-35 tc no ale...rozumiecie:confused: w razie co mam z nia jechać do szpitala.............
Pozdrwiam
 
Hejka
No i znowu pogoda pod psem;( ale dla mnie to nie ważne;)
Właśnie szykuje się do pracy i oby do juta bo jutro mam pierwszą wizytę w szpitalu;)
Jejka nie mogę się już doczekać i troszkę się łudzę że powiedzą mi czy to chłopiec czy dziewczynka choć pewnie mam nikły procent bo to mało tyg ale podobno możliwe:sorry2:
W sobotę robiłyśmy z moją bratowa wyprawkę dla niej i dzidzi do szpitala a dzis ona się nie najlepiej czuje i ma skórczeale mi się wydaje że to te przepowiadające bo to 34-35 tc no ale...rozumiecie:confused: w razie co mam z nia jechać do szpitala.............
Pozdrwiam

W miarę czasu trwania ciąży macica staję się coraz bardziej reaktywna, częściej obserwuje się "stawiania" mięśnia macicy. Skurcze ciążowe mogą występować w postaci miejscowego skurczów macicy o dużej częstotliwości i małym nasileniu, lub skurczu obejmującego całą macicę występującego w nieregularnych odstępach czasu. Na podstawie czasu ich występowania skurcze mogą mieć charakter przepowiadający ( nieregularne skurcze w ostatnich tygodniach ciąży, im bliżej porodu tym są one częstsze ). Pojawienie się skurczy macicy w 34 tygodniu ciąży, o ile jest to zjawisko sporadyczne jest zjawiskiem prawidłowym, ale tylko gdy jest to sporadyczne wiec jesli skurcze pojawiaja sie czesto to patrzcie na zegarek czy nie sa regularne.W kazdym razie miej oko na szwagierke (bo to chyba szwagierka a nie bratowa tak?).
No a wlasnie nurtuje mnie bytanie.Jakimi liniami leciala twoja szwagierka? Kto ja wpuscil tak wysoko w ciazy na poklad samolotu?:no: Nie wpuszczaja juz od 7 miesiaca.

Baeta gratuluje zakupu! Kupilas wszystko na miejscu czy zamawialas?
 
No niestety...wsiadła ale jej lekarz wypisał zaświadczenie z mniejszą ilością tyg zamiast 32 miała 26?? bez komentarza no i tak to moja szwagierka............. słuchajcie i ona chce kupic kojec zamiast łóżeczka dla dziecka?? czy to przejdzie?? słyszałam że jak połozna domu przychodzi to patrzy czy jest łóżeczko wanienka itd....
 
reklama
Dzień dobry!!! Nawet dzisiaj słonecznie :))! Przywitać się chciałam i miłego dnia Wam życzyć, pozdrawiam, papatki
 
Do góry