reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Hej mamcie! Ja tak szybciorem tylko, bo z czasem na kompa u mnie ostatnio słabo :baffled:... Ale generlanie u nas wsio oki! Odpukać zdrowi jesteśmy, tylko ząbkowanie mamy na tapecie i stąd brak czasu! Ale jeszcze troszke i Oliwka będzie miała już cały komplet :-) choc pewnie zaraz u Filipka się zacznie, hm...

Witam nową mamusie ;-)! Widzę, że jesteśmy sąsiadkami i to dość bliskimi, ja mieszkam na przeciwko poczty :-D. Gratuluję ciąży i oby przebiegała bez powikłań! No i powodzenia na jutrzejszej wizycie :sorry2:

Madziakowalik, no widzisz, namęczą się nam te nasze dzieciaczki przy ząbkowaniu jak nie wiem... Ale co zrobić, naturalna kolej rzeczy! Ja mam wrażenie, że Oliwka im strasza tym gorzej to ząbkowanie przechodzi, całe szczęście, że dwa ostatnie zębole idą, uffff... Także i dla Mayeczki gratki za kolejną perełkę w kolekcji :-)

Dzindusia, znaczy na stare śmieci wracacie :blink:! Super, że udało Wami się znaleźć w końcu to czego szukaliście i oby się Wam dobrze mieszkało! Gratuluje postępów w chodzeniu Patryczkowi :-)

Miłego dzionka mamusie i fajnie, że coś tu się w końcu zaczyna dziać :-D
 
reklama
hello kobietki :)

u nas okeyo :) wszystko po staremu :p swieta szybko przyszly i szybko poszly wczoraj posciagalam ozdobki z okien i drzwi no i choine ogarnelam :) siostra byla u nas w grudniu Swietnie bylo :) sylwek tez huczny Ojj bardzo Rewelacyjnie bylo :)

kocur mi rosnie zaniedlugo bedzie jak rys :) Nadinka to juz w ogole rosnie ojj rosnie a ile gada ciagle wszystko powtarza w ogole prowadzi normalne rozmowy :)

witam nowa mamuske u nas, haniulka :))

do nastepnego razu lejdisss ::)))
 
Witam rowniez wszystkie Panie :-)
Ja tez mam nadzieje,ze jutro szybko mnie zalatwia hihi pojde troche wczesniej a noz sie uda;-) No a pozniej juz mozna zaczac pakowanie:-D
Ja tez dzis rozebralam choinke hihi.
Pozdrawiam
 
Witam rowniez wszystkie Panie :-)
Ja tez mam nadzieje,ze jutro szybko mnie zalatwia hihi pojde troche wczesniej a noz sie uda;-) No a pozniej juz mozna zaczac pakowanie:-D
Ja tez dzis rozebralam choinke hihi.
Pozdrawiam

no te czekania zawsze byly straszne ... ;/ no ale coz Tyle tu babek w ciazy jest :p :) oby wszystko szybciutko poszlo :)
 
witam i ja..

hanulka życzę Ci żeby wogóle pleć powiedzieli..
mi z VI nie powiedzieli , ale jeździłam i tak do pl gina , więc się dowiedziałam tak czy tak;-)
teraz ... zobaczymy 2 lutrego bo jade na badania i usg:-)
choć i tak już wiem że na 90% dziewczynka:tak: oczywiście od pl gina... jakby nie było..

zmykam bo zmęczona strasznie jestem:-p
 
dziendoberek:-):-)

krycha dzieki kochana Fajnie ze zajrzalas Oby czesciej:tak::tak:

sylcia fajnie ze i ty zajrzalas Kiedy jakis spacerek??

haniulka szybkiej wizyty Daj znac co i jak

milego dzionka wszystkim
 
reklama
Do góry