reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

haniulka moja też była pierwsza tutaj ..
i kolejna też będzie tutaj...:-)

wogóle z tego co się nasłuchałam to tutaj lepiej się rodzi, i za żadne wygody nie musisz płacić..
a nie to co w pl....;-)
 
reklama
Ja mam termin na 9 kwietnia :-) Takze juz pomalu pomalu... Wogole strasznie szybko mi mielo te 6 miesiecy az sie wierzyc nie chce. Moze dlatego,ze caly czas pracowalam,ale teraz na szczescie juz odpoczywam:-) Wogole to mieszkam w Limerick ,w lutym minie 4 lata odkad przyjechalam do Ie.
A mam jeszcze jedno pytanie- Chodzilyscie tutaj do szkoly rodzenia? Jak wygladaja zajecia? Warto wogole pojsc? Dodam,ze moj ang nie jest super:-(


 
Ja mam termin na 9 kwietnia :-) Takze juz pomalu pomalu... Wogole strasznie szybko mi mielo te 6 miesiecy az sie wierzyc nie chce. Moze dlatego,ze caly czas pracowalam,ale teraz na szczescie juz odpoczywam:-) Wogole to mieszkam w Limerick ,w lutym minie 4 lata odkad przyjechalam do Ie.
A mam jeszcze jedno pytanie- Chodzilyscie tutaj do szkoly rodzenia? Jak wygladaja zajecia? Warto wogole pojsc? Dodam,ze moj ang nie jest super:-(



hej Witaj na forum i rozgosc sie Mam nadzieje ze z nami zostaniesz:tak::-) ja mialam termin na 29 marca a patryk zrobil mi kawal na prima aprilis i urodzil sie 1 kwietnia :-D:-D
a co do szkoly rodzenia to ja bylam na 1 zajeciach ale nudno bylo tzn mnie sie nie podobalo i jakos nie czulam potrzeby zeby tam wiecej chodzic A prawda jest taka ze jak przychodzi do porodu to organizm sam wie co robic i ja wiedzialam (niewiem skad)
i mysle ze i ty bedziesz wiedziec Ale oczywiscie to twoja decyzja Nio i ja bylam w irl szkole rodzenia i duzo babeczki tlumacza wiec jesli twoj ang jest taki sobie jak muwisz to mozesz malo rozumiec i tylko bedziesz sie stresowac bo babki rozmawiaja z przyszlymi mamami i zadaja pytania Sama musisz ocenic swoje mozliwosci
A gdzie mieszkasz?? w centrum?? i gdzie pracowalas jesli mozna spytac Tak pytam zeby cie poznac troszke;-);-):-):-)

a wogule to dziendobry wszystkim i milej niedzieli
 
halo kobietki :) .
dzien doberek. dzindusia faktycznie nuda na tych lekcjach byla :( .oooo nastepna forumowiczka z Limerick witami i czekamy na odpowiedz ??? bo tez ciekawa jestem i oczywiscie chcemy Cie poznac haniulka83. mi tez jakos porod szybko poszedl bez znieczulenia bo ogolnie bol dalo sie wytrzymac nie byl az taki najgorszy :) . nastepnego maluszka tez bez znieczulenia dede rodzic .
 
Ja mam termin na 9 kwietnia :-) Takze juz pomalu pomalu... Wogole strasznie szybko mi mielo te 6 miesiecy az sie wierzyc nie chce. Moze dlatego,ze caly czas pracowalam,ale teraz na szczescie juz odpoczywam:-) Wogole to mieszkam w Limerick ,w lutym minie 4 lata odkad przyjechalam do Ie.
A mam jeszcze jedno pytanie- Chodzilyscie tutaj do szkoly rodzenia? Jak wygladaja zajecia? Warto wogole pojsc? Dodam,ze moj ang nie jest super:-(



ja byłam na 3 lekcjach....
no i tylko z jednej z nich się ciesze ;-) bo mówili które znieczulenie jak sę nazywa po angielsku.. a tego nie wiedziałam..
a tak to nuda... :-p więcej nie poszłam:-D
więcej dowiedziałam się z forum i z gazet :-p


witam ... widze że trochę się nam forum ożywia..


alex cos milczy ostatnio...
 
nio ja tez bez znieczulenia rodzilam Chcialam epidural ale bylo zapuzno bo rozwarcie juz duze bylo i patryk na ''wyjsciu'' ze tak powiem
ale teraz widze ze nie bylo tak zle o bol nie byl taki straszny A balam sie tego najbardziej wlasnie ze bedzie bol nie do zniesienia

milo ze cosik sie tu ruszylo
 
reklama
nio wlasnie oby sie mamusie ozywily i choc na chwilke tu zagladnely i skrobnely co u nich

aha madziakowalik nadal robisz paznokcie?? bo kolezanka szuka wlasnie stylistki paznokci Moge podac jej Twoj numer??
 
Do góry