reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no na szczescie nie zmoklismy aa i jeszcze na placu zabaw bylismy i kurcze nalatalam sie za Nadina niesamowicie :) i sama sie z nia pokrecilam na karuzelach :p

madzia jak sie przeprowadzisz i urzadzisz na nowym mieszkanku to chyba wpadne teraz kilka rzeczy mi mozna by rzec wypadlo wiec niezabardzo :(((
 
reklama
witam sie :)

sylcia muwilam ze ci sie uda niezmoknac :)

madziakowalik to pewnie pomalu zaczynasz pakowanie...... a skoro agencja nietego to moze jeszcze czas sie wycofac?? zeby w przyszlosci problemow wiekszych nie robili....

milego dzionka wszystkim
 
hejka :))

dzindusia no na szczescie nie zmoklam Nadina tam ma pelerynke zawsze ale ja na szczescie nie zmoklam :)

madzia dziekuje za zaproszonko :)

wczoraj najwazniejsze zakupy, a dzis wypad z sasiadka na lumpki :p idziemy poogladac co tam ludzita maja :p a staruch obiad robii tapetuje pierze dywany :p no co ktos musii to zrobic :p
 
Hejka! No co za pogoda, no :eek:! Takie pikne słonko a jak tylko wyszłam to padać zaczęło, ech... Ale najważniejsze, że wizyta u GP odbębniona, nawet przy ważeniu nie było źle, choć nie wiem czy sie cieszyć, bo nic nie drgnęło od ostatniej wizyty :szok::sorry: dziwne... Oliwia poszła pokimać a ja muszę sie zastanowić na co mam ochotę na drugie danie, bom już po rosołku ;-)

Madziakowalik, a to widzę, że macie troszkę czasu na popakowanie rzeczy :-)! No a ta Wasza agencja to faktycznie w kulki sobie leci, chociaż powiem Ci szczerze, że i my z naszym Landlordem bosko nie mamy. Mieszkamy tu od soboty a kontraktu ani widu ani słychu. Dziś M znów poszedł sie przypomnieć to zarządcy akurat nie było - taaaa, jasne :eek::baffled:! Ech, szkoda gadać!
 
krycha faktycznie mamy jeszcze troszke czasu :) nawet to i dobrze bo przynajmniejpopakuje na spokojnie:). a troche do pakowania rzeczy mam . jak na razie piore posciel bo jakos na sprzatnie mnie wzielo od rana . a moj D ma humorki dzisiaj :) z facetami zle a bez nich jeszcze .....:) milusiego popoludnia .
 
hej laseczki ... ja troche zaniedbuje ale mamy ladna pogode znow... wiec bylo mega sprzatanko, spacerki zabawa w ogrodzie... a teraz odpoczynek... no i nie ukrywam ze czekam az mala zasnie i sobie posiedze w spokoju:-D
bo trohe jestem padnieta:-p

krycha juz niedlugo Ty bedziesz rodzic... jak ten czas leci :-)
 
reklama
heja lasencje ja przyszlam sie zamelodwac :)

wszystko po staremu jak to po staremu :)

zmykam trzec ziemniaki bo dzis placek po bytomsku robie/wegiersku z sosami goscie maja wpasc pokosztowac bo nie jedlii a wiec mam troszke roboty narazie bejbesss :)
 
Do góry