reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
hello :)

co do opiekunkii to niewiem napewno bedzie patrzala ile godz w jakim wieku jest dziecko gdzie mieszkasz ... ale ile to moze kosztowac to niewiem

a ja tez wyruszam dzis do miasta pogoda niii najlepsza no ale coz ;/


milego dnia dziewczynyyyy :)
 
Dzień dobry :-D!!!! Witam się z Wami już z nowej chatki ;-)! Jeszcze dużo pracy mi zostało, ale teraz to mogę sobie w czasie rozciągnąć... Najważniejsze, że przenoszenie gratów poszło sprawnie i w miarę szybko :-p;-):tak:

Justysia21, jeszcze raz ogromnie Wam gratuluję :-D:-D:-D!

Kasia5110, nie pomogę w temacie, zupełnie się nie orientuję :eek:

Kasia limerick i Sylcia007, jak tak patrzę co się za oknem dzieje to nie widzę tragedii, więc się nie martwcie ;-)! Nie pada, a to chyba najważniejsze :-)

Madziakowalik, to kiedy zaczynacie przeprowadzkę :sorry:?


Miłego dzionka laseczki :laugh2:
 
A dziękuję, Dzindusiu, jakoś się jeszcze kulam ;-):-D! Ale zdecydowanie brak mi już siły (zwłaszcza po tej przeprowadzce) i wszystko mnie drażni (zwłaszcza układanie się do spania i ciągłe obijanie mojego pęcherza :eek:), ale generlanie jest git :-). Ale szczerze mówiąć chciałabym mieć już tą ciąże i poród za sobą, ale czekam cierpliwie (bo i co mam zrobić :baffled:) Mam tylko nadzieję, że dzieć będzie ze mną współpracował i jakoś spokojnie dobrneimy do końca :tak:;-)!

Madziakowalik, czyli powoli zabierasz się już za pakowanie :-)? Oby Wam szybko poszło z tymi przenosinami no i oczywiście obyście się dogadali z agencją!


Oliwia dopiero co wstała, "wciąga żółtko" na kanapie. Zaraz obiadek trzeba zaserwować a potem na jakiś psacerek się wybrać :rolleyes2:... Chociaż ja to najchętniej bym pod kołderkę wskoczyła przekimać się troszkę, ale się nie da :eek:. A jutro czeka mnie wizyta u GP i znów ważenie :huh::oo2:- strasznie mnie denerwuje ostatnio ta czynność :baffled:
 
reklama
wprowadzamy sie 1 wrzesnia ( bo niestety nie oddza nam pieniadzy za 3 tyg wiec zostaniemy i wprowadzimy sie 1 wrzesnia ) . ogolnie agencja masakra jak musialabym wybierac raz jeszcze nie bylaby to nasza agencja . :) Krycha juz nie dlugo i bedziesz trzymac swojego bobaska :))) milej nocki:)
 
Do góry