reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

a ile ma dokladnie mala??
i czy nie dajesz jej zadnych kaszek albo deserkow???


mała ma 8,5 miesiaca i niestety dopiero od jakich 2 tyg zaczela powolutku zjadac po pare lyzeczek obiadkow i deserkow ze sloiczka,kaszki odpadaja,nie lubi ich.do tej pory jak podawalam jej cokolwiek to mi wymiotowala,nie tolerowala nic oprocz piersi.malo tego ona nawet mijego mleka z butelki nie chciala .w ogole nie toleruje butelki,nie pije ani wody ani herbaty a ni soczkow.tylko cycek,a obiadki tak jak pisalam dopiero od jakich 2 tyg po pare lyzeczek dziennie.:/ :)))))
 
reklama
hejka kobietki :)

ja troszku poczyytalam ale padnieta jestem pozniej cos popisze :p

ogolnie u nas wszystko wporzasiu Wczoraj bylismy u drozdii nie umialams ie nadziwic Lauritka tak sie zmienila Teraz to mala duza kobietka :) a Rysiek to pudzian smieszek :***** Dziecii tak szybko rosna tak szybko sie zmieniaja .... czas tak szybko plynie Ohhh :p
 
mała ma 8,5 miesiaca i niestety dopiero od jakich 2 tyg zaczela powolutku zjadac po pare lyzeczek obiadkow i deserkow ze sloiczka,kaszki odpadaja,nie lubi ich.do tej pory jak podawalam jej cokolwiek to mi wymiotowala,nie tolerowala nic oprocz piersi.malo tego ona nawet mijego mleka z butelki nie chciala .w ogole nie toleruje butelki,nie pije ani wody ani herbaty a ni soczkow.tylko cycek,a obiadki tak jak pisalam dopiero od jakich 2 tyg po pare lyzeczek dziennie.:/ :)))))
dobrzze zee wogole je cos Ci :tak: moja tez nie toleruje butli , wczesniej jadla kaszke bez problemu jak miala 5 msc nawetsama trzymala nieekapek sobie , a teraz sila jej nie idzie nic dac...
soczki i herbatki pila... teraz nie chce:baffled: nawet deserkow jej sie odechcialo, i co ktorys tam dzien nie chce jesc..

a o wage tak spytalam z ciekawosci bo moja wazyla 9,400 w maju i miala juz 80cm wzrostu , czyli miala wtedy no 5 miesiecy i kilka dni:sorry2:
przy czym ona sie urodzila duza i dluga;-)
teraz mialam isc 28 na sprawdzenie i zapomnialam:zawstydzona/y: myslicie ze jak pojde w poniedzialek to dadza mi termin na dniach??
 
hejaa laskiii :)
no wypadek masakra ;/ :( szkoda mi kobietki :( mam nadzieje ze z noga oraz psychicznie wszystko z nia jest ok ! :)
u nas zadne nowosci wszystko po staremu jutro mam wolne wiec jak ktora chaciu to niech wpada na kawuche zapraszam :)
 
reklama
Dzień dobry! Cosik mam nerwa od rana, hm... Bez kija nie podchodź normalnie :eek:! Młoda też jakaś nie w humorze się obudziła, dwa aspołeczniaki jak nic. Oby Jej przeszło po popołudniowej drzemce...


Udanego dnia życzę :sorry:
 
Do góry