reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ooo widze ze nietylko ja mysle o kolejnym maluszku :-) my juz zaczynamy starania...

wszystkim ktore sie staraja i mysla o tym zycze powodzenia :tak:

i spokojnej nocki wszystkim
 
reklama
sylcia ja chyba tez dolacze do grona bezbrzuszkowcow :)) bynajmniej narazie ... ;)))

bylismy dzisiaj z mala na bilansie :)) lekarz zadowolony ,my zadowoleni :))) mala wazy 8kg,i mierzy 69,4 cm :))az byl w szoku ze ona taka duza i tylko na cycku jedzie :)) chociaz ostatnio powolutku po pare lyczeczek obiadku wciaga,ale rewelacje to nie jest :)) no ale nic trzeba czekac az moj dziec stwierdzi ze nie tylko na swiecie sa maminowe cycki dobre :)))
 
Ja też nie będę stawała w kolejce :p no nie teraz :) Gosiulka GRATULACJE a dziewczynom starającym się :) życzę powodzenia i szybkiego wstawienia suwaczków ;D
 
Witam znowu:)

He he he no to fajnie dziewczyny starajcie sie starajcie zebym to sama z brzuszkiem nie chodzila:)
Dziekuje wszystkim za gratulacje:)
Ja tak okolo 13 tygodnia jestem tzn juz moze i nawet 14 stego ale jeszcze nic nie wiem bo tak jakos do lekarza sie wybrac nie moge...
Czuje sie jak narazie calkiem nie najgorzej, a brzuszek juz mam taki jak z Sophijka bylam w 20 tygodniu to taki mialam, sama sie zastanawiam co on mi tak szybko rosnie, juz podejrzewam ze to moze blizniaki hahha ...wczoraj sie naczytalam jakie sa szanse na to ze moga byc bliznieta no i z tego co wyczytalam to bardzo duze bo zaszlam w ciaze odrazu w miesiacu po odstawieniu lekow antykoncepcyjnych:) heheh my sie dlugo nie musielismy starac a wogole to uwazalismy zeby to przedweselem nie zmajstrowac hhahahahah bo niby po weselu mielismy sie starac:) a po weselu zaczelo mnie mdlic i okazalo sie ze dzidzi w brzuszku juz jest:)

Suwaczek wstawic musze wkoncu ale az wstyd sie przyznac ze ciagle nie wiem jak bo co wstawie to mi nie idzie do przodu..... ehh musi wkoncu mi ktos pomoc:)
 
Dzień dobry! Normalnie jeszcze śpię :szok::baffled:... Dobrze, że jutro już sobota :-D:-D:-D

Och, widzę, że kolejne mamusie się deklaruja i dobrze, bo faktycznie jak my się rozpakujemy to nowe by się zdały ;-)! A widzę, że dość sporo Was się już nazbierało :-)! Mocno trzymam kciukasy żeby Wam się udało!!! No a Tobie Gosiulko już zaczynam dopingować :tak::tak::tak: Bliźniaki powiadasz? Hm, byłoby ciekawie :-D:-D:-D Przejdź się w końcu do tego lekarza, bo nie ma na co czekać! A jak wesele? Zabawa pewnie udana była?

Kasia limerick, widzę, że Młoda rośnie jak na drożdżach i dobrze!!! Zwłaszcza Ona powinna zdrowo przybierać na wadze :-)!!! Pewnie jak się spotkamy to znów mnie zmianami zaskoczy (jak po przylocie z Polski). Juz taka ładna dziewczynka z Niej się zrobiła...
 
i my sie witamy :)
faktycznie pogoda nie za ladna . kawaaa mi jest potzrebna ale najpierw mala musze nakarmic . u mnie w rodzinie byly blizniaki takze mam duze szanse :) oj cieszylaby sie bardzo . milego dnia babeczki :).
 
reklama
Widzę, że kolejna mamusia ma szanse na bliźniaczki :-):-):-) no, no, no... A nóż się uda ;-)


Nie no, ta pogoda jest dzisiaj nieznośna :eek::errr::errr::eek: Zaraz muszę sobie jakoś ciśnienie podnieść, a, że mam tiramisu w domciu to jeszcze do kompletu kawuchę zrobię i porelaksuję się, a co :-p! Młoda właśnie udała się na drzemkę, choć z sypialni jakieś dziwne odgłosy wychodzą :baffled: i na pewno nie jest to chrapanie... No nic, poszaleje trochę w wyrku, książeczkę misiowi poczyta i zaśnie - jak zawsze ;-)

No to idę wstawić tę wodę na kawkę :rolleyes2:
 
Do góry