reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzien doberek

Gosiulka Ty mi koniecznie daj znac po wizycie:) bo ja bardzo ciekawa czy to ciaza pojedyncza czy nie.....:) a jak mnie zobaczysz nastepnym razem to wolaj:):):):)ja Ciebie nie widzialam:(

noooo....a tak poza tym to niedlugo koniec wakacji i powrot do rzeczywistosci niestety...ech......
 
reklama
witam sie

gosiulka gratulacje

krycha a ty jak sie czujesz kochana???

aga irlandia powodzenia zycze Oby wszystko sie udalo no i zeby chlopak byl

madziakowalik jak sie udaly chrzciny??

a tak wogule to szukam fryzjerki z fantazja i dobra reka do dobrego ciecia :-) moze znacie jakas i mozecie polecic????
 
dzindusia ja Ci moge dac numer do fryzjera fajna kobitka bylam u niej dwa razy i jestem zadowolona . chrzciny ok bez stresu wszystko sie udalo :) . kiedy przyjdziesz na paznokcie ? ;) . Aga tym razem musi byc chlopak :) tzrymam kciukasy w sumie za siebie tez . wczoraj kupilismy pieska :) na nowy domek . milego wieczorku .
 
dzindusia ja Ci moge dac numer do fryzjera fajna kobitka bylam u niej dwa razy i jestem zadowolona . chrzciny ok bez stresu wszystko sie udalo :) . kiedy przyjdziesz na paznokcie ? ;) . Aga tym razem musi byc chlopak :) tzrymam kciukasy w sumie za siebie tez . wczoraj kupilismy pieska :) na nowy domek . milego wieczorku .

to wyslij na priva..... nio wlasnie sie wybieram i wybrac sie nie moge na te pazurki :sorry::sorry: a powiedz mi jak bylas zalatwiac chrzciny to tylko sie ""zapisalas'' i pojawilas sie potem w dzien chrztu w kosciele?? i czy oplaty zalatwialas przed czy po ceremonii??


aga ja mocno trzymam kciuki zeby chlopak byl :tak::tak:
 
dzindusia poszlismy do kancelarii parafialnej przy sw. Mateuszu wypelnilam forme nasze imiona imie coreczki i imiona rodzocw chrzestnych i to wszystko no i date trzeb wpisac jaka Ci odpowiada - ksiadz oddzwoni do Ciebie i potwierdzi date to wszystko . jezeli chodzi o pieniazki to mielismy przygotowane dwie koperty w dniu chrztu jedna dla ksiedza i na kosciol , dajesz co laska :). a numer fryzjera 0871333214 Majka .
 
wiecie co? moze jak tak faktycznie potrzmacie kciuki to chlopak sie uda?????????oj mialybyscie w tym swoj udzial jakby sie udalo hehehheheh



a ty na poprawe humoru
Pierwsze urodziny Szymonka - Joe Monster
aga trzymam kciuksy zebys rowniez zaszla w ciaze jak najszybciej..
co do synka...
wycczytalam dzisiaj (nie wiem czy sie sprawdza) ze najlepiej na synka kochac sie rzadko i na pieska:-p chodzi o to ze jak sie kochasz niezbyt czeto to plemniki sa silniejsze a ze od tylu to ze plemniczki cos na szyjce sie osadzaja nie wiem dokladnie o co kaman;-)
a ponoc na dziewzynke czesto i na jezdca:-D
no i powiem ze mi sie na dziewczynke sprawdzilo....;-)
tu chodzi o to ze plemniczki sa nieco slabsze bo produkuja sie czesto i udezaja glebiej....
tylko wlasnie nie wiem o co chodzi z tym ze maja byc blizej ulane czy glebiej:-D
udanego przytulania...:tak:
 
reklama
Do góry