reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
hejka
Madziakowalik no ja przecie jestem z Castletroy:):)

Gosiulka powiadasz ze zaraz po odstawieniu tabletek zaszlas????hmmm.....ja wlasnie skonczylam tez tydzien temu i tak myslalam ze te starania chyba troche zajma ,ale widze ,ze Tobie to migiem poszlo!!!!!!!!!!Ty kochana idz do lekarza ,co?przynjamniej bede wiedzec,czy faktycznie blizniaki Cie nie nawiedzily hehehehhe.....bo ja za 2 od razu to baaaardzo podziekuje......6 dzieci to juz troszeczke za duzo by bylo:):):):)no ,ale gdyby mialy to byc 2 chlopaki to bym sie nie obrazila......:)

Sylcia o rzecz jasna ,ze ja w tej kolejce po chlopcow stane....ale co z tego wyjdzie to sie okaze:)ja juz nawet chyba nie mylse o tym....poprostu juz mowie ze bedzie kolejna dziewczynka.. hahahahhahahaha
 
Aga o Tobie pamietam :)))))))tak sie pytalam zebym tam sama nie byla;-).Ja tez w kolejce do chlopczykow :)))) no ale moj D powiedzial ze tylko dziewczynki beda w koncu od samego poczatku wiedzial ze bedzie mial core :)milej nocki . jutro wielki dzien.
 
a dzien dobry z rana , a co tam :)) ja juz od 5 nie spie ,bo po co ??? skoro corcia nie spi to i mama nie spi ,a jak :)))) wczoraj fiksowala caly dzien ,nawet drzemki swojej w ciagu dnia nie miala,wieczorem pozla spac o 23 . o 1 mialam pobudke na cycka,a juz o 5 pobudke na dobre!!! :))) ja padam na pysk a corcia zadowolona na kocuku z zabawkami rajcuje :)) o boszzzzzzzzzeeeee spac!!!
 
Bry! Ooooo, widzę, że już jest jeden ranny ptaszek :-p;-):-D! Oj, sama pamiętam jeszcze te pobudki, więc rozumiem jak się czujesz... Mam nadzieję, że Lilijce szybko przejdą te pomysły albo może tatuś w końcu zacznie wstawać z córcią :sorry2:?

Oliwka dla odmiany dziś pospała do 07.30, a teraz ogląda Shreka :blink:. Muszę pomyślec o jakimś śniadanku, ale nie bardzo wiem na co mamy ochotę, hm... Pogoda widzę znów jakaś taka, ech, może się jeszcze rozkręci!

Udanego weekendu życzę mamusie, pozdrawiam i do klikania :-)
 
Bry! Ooooo, widzę, że już jest jeden ranny ptaszek :-p;-):-D! Oj, sama pamiętam jeszcze te pobudki, więc rozumiem jak się czujesz... Mam nadzieję, że Lilijce szybko przejdą te pomysły albo może tatuś w końcu zacznie wstawać z córcią :sorry2:?

Oliwka dla odmiany dziś pospała do 07.30, a teraz ogląda Shreka :blink:. Muszę pomyślec o jakimś śniadanku, ale nie bardzo wiem na co mamy ochotę, hm... Pogoda widzę znów jakaś taka, ech, może się jeszcze rozkręci!

Udanego weekendu życzę mamusie, pozdrawiam i do klikania :-)



krycha tatus wstawalby do malej,ale poki co nie ma sensu zeby on wstawal skoro ja i tak karmie piersia :)))
 
sylcia ja chyba tez dolacze do grona bezbrzuszkowcow :)) bynajmniej narazie ... ;)))

bylismy dzisiaj z mala na bilansie :)) lekarz zadowolony ,my zadowoleni :))) mala wazy 8kg,i mierzy 69,4 cm :))az byl w szoku ze ona taka duza i tylko na cycku jedzie :)) chociaz ostatnio powolutku po pare lyczeczek obiadku wciaga,ale rewelacje to nie jest :)) no ale nic trzeba czekac az moj dziec stwierdzi ze nie tylko na swiecie sa maminowe cycki dobre :)))
a ile ma dokladnie mala??
i czy nie dajesz jej zadnych kaszek albo deserkow???
 
reklama
Do góry