reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzien doberek :) Krycha baba inna niz wczesniej , nie wiem po co byla ,chyba tylko zeby krew mi zburzyć :((((

Gosiulka gratulacje :))))



a my dzisiaj do szpitala z Mala na nasz bilans :)) jestem ciekawa co nam powiedza :)) i na jakiego lekarza znowu trafimy :(((( lece na kawke i szykujemy nasze dupki do miasta:)) pa mamki :)
 
reklama
Gosiulka,gratulcje!!!
Alex taj jak Kasia mowi,czytaj dobrze ulotki bo raczej w ciazy nie za wiele mozna.Takie masci sa mocno rogrzewajace,czesto przenikaja do krwi co ie wiaze z przenikaniem rozniez do plodu.Jak mialam rwe kulszowa to lekarz zalecil tylkoo delikatne nagrzewanie i paracetamol.Nic wiecej nie mozna.
 
heja :))

kolezance forumowej zapalamy swieczke
[*] niech spoczywa w spokoju z swoja gwiazeczka mala ;((((






gosia ponowne gratkiii :)

kasia limerick nie byla u nas jedza ;/ zaloze sie ze w piatek bedzie jak ja bede w pracy ;/
 
Dzien doberek:)

Gosiulka Gratuluje i dzidziusia i slubu:) zycze WAm wszystkiego dobrego.

Sylcia Ty sie zacznij juz ustawiac w tej dzidziusiowej kolejce,bo jak tak dalej pojdzie to dzidzusiow zabraknie:):):):)
 
reklama
Do góry