reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Filipek jak ja chcialam zeby Nikodem mial tak wlasnie na imie ale moj M sie uparl ze ma byc Nikodem za duzo z nim nie dyskutowalam bo ja bylam stanowcza przy Emilce wiec poszlismy na kapromis.

a co do blizniakow to nie mam pojecia jak dac na imie i to jeszcze dwa musze wymyslec

a jak u Ciebie okazaloby sie ze dziewczynka to bedzie Filipinka :-)
 
reklama
Filipek jak ja chcialam zeby Nikodem mial tak wlasnie na imie ale moj M sie uparl ze ma byc Nikodem za duzo z nim nie dyskutowalam bo ja bylam stanowcza przy Emilce wiec poszlismy na kapromis.

a co do blizniakow to nie mam pojecia jak dac na imie i to jeszcze dwa musze wymyslec

a jak u Ciebie okazaloby sie ze dziewczynka to bedzie Filipinka :-)

:-D:-D:-D:-D Filipinka powiadasz :-D:-D:-D:-D Ciekawa propozycja :-D:-D:-D:-D No, macie jeszcze troszkę czasu do namysłu i jesteście w tej komfortowej sytuacji, że jedno imię możesz wybrać Ty a drugie Twój M i wszyscy będą happy ;-)
 
heja laseczkii :)

ja dzis juz dom osprzatnelam :)) kurcze mycie tych wszystkich lazienek i kucnii dwoch zajelo troszke czasu no ale i tak nie najwiecej trzeba tylko systematycznie starac sie sprzatac :p choc czasem sie nie chce a pozniej trzeba nadrabiac :p

czekam ma wpasc babka z hc miala byc niby do poludnia i mam nadzieje ze dzis sie zjawii ...

ahh no i myslalam ze wolne bede miala do soboty no ale nic trza isc jutro i pojutrze wiec ide ...

dziolchy z brzuszkami dacie rady nie ma co ... musicie :) odpoczywac relaksowac sie :))

madzia kowalikk bedzie ok nie stresuj sie :) choc i ja pewnie bym sie stresowala :) cala ceremonia i imprezka sie uda :)
 
Alex dasz rade kochana,bierz przyklad ze mnie :-D no ale coja sie swoje ponarzekalam to ponarzekalam,Jeszcze se ponarzekam tydzien:-D a co..
O bolach plecow nie wspomne.Alex ale ty z masciami uwazaj kochana bo masci rozrzewajace w ciazy nie wskazane...Jedyne co ci moge poleci do dalikatne swiatlo czerwone.Ja mam taki masazer i on ma te masaz swiatlem,ale nie jest oono takmocne jak w tych lampach podcerwonych,tylko bardzo deliktne.Pomagam chociaz na troche..
Nooo u mnie jak bedzie jeden chlopczyk,a nie wykluczam ze nie bedzie bo pomylki sie zdazaja,a ze to ciaza dwujajowa wiec byc moze kto wie..Wiec bedzie Alex (Alexander):-)
 
Oj ja nie wiedzialam o tych masciach
a czemu to nie wskazane ?

chociaz na szczescie mi po tym jednym nasmarowaniu troche przeszlo i juz tak nie boli mam nadzieje ze to chwilowe bylo
 
Oj ja nie wiedzialam o tych masciach
a czemu to nie wskazane ?

chociaz na szczescie mi po tym jednym nasmarowaniu troche przeszlo i juz tak nie boli mam nadzieje ze to chwilowe bylo


ALEX ja jak bylam w ciazy to wszystkie ulotki zawsze czytalam od deski do deski,bo w ciazy to wiele masci plynow i srodkow chemicznych jest zakazanych ,o lekach nie wspomne !!

a u nas byla dzisiaj baba z hc,wpadla jak po ogien,trzymala w łapie moje papiery i mi mowi franca ze moich papierow nie ma!!! w morde co za glupia torba!! jeszcze mi moich kawowiczow wystraszyla!! ;P :) aaa i tydzien temu mi mowi ze przyjdzie mi chate ogladac a dzisiaj mi mowi ze nie ma czasu!! byla doslownie 2 minuty !! grrrrrr oj chyba bede z baba koty darla jak tak dalej pojdzie :))) sylcia a do was w koncu dotarla ???
 
Witam Was wszystkie Mamusie z Limerick

Dawno mnie tu nie bylo bo tak jakos czasu brak zagladac, ale Sylcia mnie namowila zebym sie choc przywitala wkoncu wiec jestem:)
U nas hmm nie bede mowila ze jak bylo tak jest bez zmian, bo Sophijka nasz to juz duza panna ma juz prawie 15 miesiecy i bystra jest jak by miala juz z 2 lata:) pozatym na tyle wygada ze wzgledu na swoj wzrost:) ja juz wrocilam do pracy no ale nie na dlugo bo pod koniec roku znow bede odchodzila na maciezynskie:) Tak tak ja rowniez jestem w ciazy:) Pozatym jestem juz mezatka:) i to tyle u nas nowosci:)
Lece juz spac bo ledwo co juz patrze na oczy, bede sie starala od czasu do czasu zagladac, w miare mozliwosci jak czas na to pozwoli:)
Dobranoc
 
reklama
Dzień dobry! Koniecznie muszę sobie zaraz kawkę zapodać, bo ledwo na oczy patrzę :eek:... Dobrze, że dziś już czwartek i zaraz weekend :-)!

Krycha moja córcia też miała być Filipkiem tak więc ...heheh

Heh, ciekawy układ, ciekawy.... Ale serio mam nadzieję, że niespodzianki przy porodzie nie będzie :sorry:

Kasia limerick, cały czas ta sama babka czy jakąś inna teraz macie? Ciekawe po co przyjeżdżała skoro czasu nie miała :confused: Ach, szkoda słów normalnie :no:

Gosiulka, moje ogromne gratulacje i z powodu ślubu no i zafasolkowania :tak::tak::tak:! A na kiedy masz termin? Buziaki dla Sophijki ;-)

Gastone, czyli szansa na parke nadal jest :blink:... Najważniejsze żeby zdrowe były :tak::tak::tak:


Nie no, idę na ta kawę, bo ciężko mi nawet zdanie sklecić :szok::-p:-D... Miłego dnia i do później :cool2:
 
Do góry