reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Gosiu powiadasz Currys...oj my mamy tak złe doświadczenia z tym sklepem, że szok! 3 tygodnie nam lodówkę dowozili!!! i kręcili przy tym, mieszali, ja nie mogę! no ale chciał nie chciał, będę musiala męża wysłać hihi.
 
reklama
hej dziewczynki,ja sie z wami powoli zegnam!!!jutro rano lece do polski!sprobuje sie czasami odezwac,ale wiecie jak to jest w polsce :)))) ale sie ciesze!!!kurcze jeszcze mnie czeka pakowanie,nie znosze tego bo zawsze mam wiecej do zabrania niz to dozwolone 15 kg :( dobra dziewuszki !!!papatki!!!
 
Milego lotu Natinke i wracaj do nas sybko cala i zdrowa i ze zdjeciami usg malucha! A apropo bagazu to przeciez twoj Dominik ma juz trzy latak? Nie wykupujesz na niego bagazu?
Aga gratulacje kochana!!!!!! No to piekny prezent na swieta!!!!A dlaczego ty sie nam nie chwalisz co???? Nie lubisz nas juz????
Cholercia to forum jakies zarazliwe czy co hih Najpierw Natinke teraz ty?
 
Ostatnia edycja:
hehe, ja suwaczek juz dawno zauważyłam, ale myślałam, że to znów tylko jakaś prezentacja dla dziewczyn z forum , gdzie Aga się udziela:) poprzednio też miała link odsyłający do zdjecia dzidzi w brzuszku i to mnie zmyliło:-D no to Aga-gratulacje!!!!!:-)
 
ne dziekuje dziewczynki bo wiecie jak jest.....mam nadzieje ze tym razem wszystko dobrze sie skonczy:0
na razie za tydzien egzamin na licencje...mam nadzieje ze ja zdam i moze juz na swieta bede jezdzic:):):)kto wie:):):)
POTWIERDZAM :):):)
WIECIE JAK JEST ...3 RAZY STRACILAM DZIECIATKA I NIE WIADOMO CO BEDZIE...biore folik i aspiryne jak mi kazali w klinice poronien a reszte zobaczymy.....daj boze nie bede musiala tego znow przechodzic....o ciazy wiecie tylko wy, moj maz ,i siostra...i niech tak zostanie....moze jak urodze to reszte poinformuje hehhe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry