reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

:-)jak ja lubię takie wiadomości! a przed chwilą kuzynka z Polski napisała, że chyba jest w ciąży-plaga jakaś czy co?:-) Aga, mocno trzymam kciuki!!! dbaj o siebie:)
a co do tego egzaminu, to słyszałam o nim co nieco-Aga, jak zdasz<a zdasz na pewno>, to czapki z głów;)
 
reklama
och beakta bardzo bym chciala bo synek przy 3 corkach by sie przydal:):):)

aine ja przeczytalam tylko te regulacje drogowe co mi dzis przyslali i pytania ktore moga mi zadac...masakra.....smieje sie ze jak zdam to prosto do nieba pojde za to hehehhe...i to jeszcze nie w swoim jezyku:):):)
beakta kazdy ma taki oryginalny podpis wiec ja sobie wzielam taki z humorem no nie? dlaczego wszystko musi byc tak na serio traktowane:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No ja wlasnie niedawno mowie Rafiemu, ze ta koleżanka, co ją codziennie mija, szykuje się do egzaminu i że będziemy mieli w końcu taksówkarza, z którym się idzie dogadac hehe(jeju jak te Iryski szybko gadają i niewyraźnie, masakra, mój mąż spoko, ale ja ledwo wyłapuję sens hihih; no a niestety dość często jesteśmy skazani na taxi, bo nie mamy autka).Na co Rafał, że podziwia, bo podobno to strasznie ciężki egzamin i nawet rodowici Irlandczycy się trudzą na nim-zresztą pewnie doskonale o tym wiesz. Takze Aga, jak już zdasz, to rządzisz kobieto!!!
 
taaaa rzadze ale tylko do czasu hehhehe dopoki brzuszek rosnacy mi na to pozwoli:):):)ale bylo nie bylo licencja przyda sie jest na 5 lat:):):)
a irlandczycy moze i maja problem ale wiesz.....oni jakos jednokierunkowi sa raczej...a my...polacy...wszechstronni :):):)
 
haha, racja:-D duuużo bym mogła o tym opowiadać, oj dużo!:tak:
i mogę się założyć, że tenm co wymyślił 2 kurki osobno z zimną i ciepłą wodą, też był Irlandczykiem:-D
naprawdę, z całym szacunkiem dla nich, bo ich lubię-uważam, ze nie mamy się czego wstydzić i nie powinniśmy mieć żadnych kompleksów;-)
 
reklama
dobre pytanie Aga.Zbieramy się do tego, bo faktycznie się bardzo przyda. Póki co mieliśmy sporo innych wydatków, na przyjemności i duperele też traciliśmy, ale myślę, że to jest ogólnie taka właściwość ludzi przyjeżdżajacych do IE<my tu jesteśmy krótko>-żeby się w końcu odkuć i pozwolić sobie na to, co się zawsze chciało mieć, a w PL można było tylko pomarzyć...Nakupowaliśmy rodzince prezentów, sobie dupereli w sumie niepotrzebnych, ale poprawiających humor:) ale teraz masz rację, czas się wziąć za oszczędzanie i w końcu kupić te cztery kółka:) może masz jakieś namiary na tanie i dobre autka, w końcu kierowca z Ciebie zawodowy! no prawie:-)
 
Do góry