reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

To w zasadzie byl chyba Ikar hehe. Zniknal bo wsawili tam choinke przed swietami ale po swietach juz nie wrocil. Moze go ktos na zlom sprzedal:-)

Ikara nie ikar dla wszystkich batman!;-)
Megan o ile sienie myle to chyba play house jest na przeciwko jetland, tam chyba kolo nowego lidla.?
No a tak wogole to dzindobry chodz dla mnie nie zbyt, bo mnie moj tz wkurza od samego rana!:wściekła/y:
 
reklama
Tak Aniu ponoć to fakt,że ja też nie umiałam na miejscu usiedzieć jako dziecko!!ale moja mamka i tak mówi,że susanaah jest większy rozrabiak!!!
ale teraz i ja się trochę uspokoiłam bo to już czas żeby trochę zwolnić!!!hehe
nadal szukam tego centrum rozrywki!!
hejka ja malego zabieram do tons&fun to jest na childrensroad,ale jak tam dojechac to ja ci nie powiem,wiem ze to jest w takiej duuuzej hali i w poblizu jest ich tam wiele,i to jest tez w okolicy tedo sklepu z zabawkami smiths...jest tam naprawde super! gwarantuje,ze mala sie tam wyszaleje :tak: pozdrawiam:-)
 
Hej. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski z Limerick ;) Czy moze ktoras tez jest w I trymestrze jak ja?? :-) Dajcie znac, bo smutno tak samej tutaj...

Marta
 
witaj Marto!!!
napisz coś o sobie!!jak długo jesteś na wyspach co porabiasz itd!!
ja ku mojej radości już na w 1 a w 3 trymestrze!!ale napewno będę cię dopingować!!!
 
no hej:-) mamy tu taką jedną w 1. trymestrze;) Natinke18 jej nick:tak: pewnie się jeszcze odezwie dzisiaj:-)
witamy Marta, zaglądaj tu jak najczęściej:-)
 
nie zapomniałaś, tylko zapomniałaś napisać:-)i żaden wstyd, ja też się jeszcze nie mogę przyzwyczaić, że Natalia nosi dzidzię w brzuszku:-)

aaa, dziewczyny, mam nadzieję , ze nie kupujecie wieprzowiny!!! w iryskowych wiadomościach od kilku dni bębnią, że mięsko ze świniaka zatrute-jest wycofywane!! także nu nu nu:no: !!
 
W Pl tez o tym trabia , az moja mama wczoraj do mnie dzwonila zebym przypadkiem wieprzowiny nie jadla a tym bardziej ze wciaz karmie piersia. No ale dzwonila tez przed chwila ze dzis w pl podawali ze trujace dioksyny sa tylko w boczku i watrobie swinskiej wiec nie ma takiej tragedi.

Witaj mayaosa .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry