reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

auta jak auta....jak kupisz to sie okaze co to hehhe....zawsze to lepiej od prywatnego bo z ceny zjechac dobrze mozna.....ale wtedy lepiej zaplacic mechanikowi jak sie ma dobrego i wziac go ze soba to powie czy warto:) ja mam mitshubishi space wagon z 97 diesla siedmioosobowy....moze nie jest piekny ale za to dardzo dobrze jedzi i jak na takie auto duzo nie pali:):):) a ze znizki z polski mialam to wlasciwie grosze place za ubezpieczenie...a jezdze nim poltora roku....ale mam zamiar sprzedac i kupic inny...choc tego mi szkoda...bo nie wiem na co trafie:):):)
polecam strone www.carzone.ie....ja tam sobie ogladam autka...swojego kupilam z tej strony:)aaaa i poza limerickiem zazwyczaj taniej:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No wlasnie też się trochę tych opłat obawiam-ubezpieczenie, benzyna, mechanik...wszyscy straszą, że to spore koszty. No ale się pomyśli, pewnie po nowym roku zaczniemy się rozglądac:)
wlasnie patrzę, że tę stronkę ma mój mąż w ulubionych:D
 
Ostatnia edycja:
aine nie jest tak zle...a oplaty sa wszedzie.....i powiem ci ze w polsce choc mialam samochod to duzo nie jedzilam bo skad brac kase na paliwo ale tutaj...... jezdze wszedzie....na wycieczki,po zakupy...doslownie wszedzie nawet do superqina jak musze to oczywiscie tez autem hehehhe...a co...
 
aaaa, Aga ale mnie nakręciłaś:-D idę suszyć Rafiemu głowę na skajpie o to auto!! hehehe:-D jak powie, ze marudzę, to zwalę na Ciebie:-D
ps. mam nadzieję, że nie dostaniemy opierdzielu od moderatorki za konwersację między sobą:-p
 
to za to tez sie dostaje?????????/ja tam nie wiem...tylko tutaj jakies problemy sa.....
a jakby co bylo potrzeba jakis info na temat papierkoww sprawie kupna samochodu to polecam sie...zawsze jak bede wiedziec to powiem...
aaa a wymienilyscie prawko na irlandzkie?

dobra uciekam uczyc sie....papatki i do jutra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aaaa, Aga ale mnie nakręciłaś:-D idę suszyć Rafiemu głowę na skajpie o to auto!! hehehe:-D jak powie, ze marudzę, to zwalę na Ciebie:-D
ps. mam nadzieję, że nie dostaniemy opierdzielu od moderatorki za konwersację między sobą:-p

to za to tez sie dostaje?????????/ja tam nie wiem...tylko tutaj jakies problemy sa.....
a jakby co bylo potrzeba jakis info na temat papierkoww sprawie kupna samochodu to polecam sie...zawsze jak bede wiedziec to powiem...
aaa a wymienilyscie prawko na irlandzkie?
Dziewczeta, no bez przesady..... Aga - jakie tutaj masz problemy, powiedz wyzal sie moze bede mogla pomoc...A poki co milego dnia zycze :)
 
dzieki kasia...
no ja problemow jako takich nie ma brob cie Panie Boze....chodzilo mi o to tylko ze tutaj Aniolek Stroz zawsze czuwa czego nie ma na innych watkach:):) ale to nie bylo nic zlego kasienko:)czuwaj czuwaj...bezpieczniej przynajmniej:):):)pozdrawiam...
a co do suwaczka....coz...czas pokaze....czuje ze bedzie dobrze:) tym razem
 
reklama
a jakby co bylo potrzeba jakis info na temat papierkoww sprawie kupna samochodu to polecam sie...zawsze jak bede wiedziec to powiem...
aaa a wymienilyscie prawko na irlandzkie?


Aga no pewnie że skorzystamy!! dzięki!:)
a co do wymiany prawka-nie wiem:zawstydzona/y: muszę mojego małża zapytac;)


a reszta babeczek gdzie się podziewa?? hop hop!
 
Do góry