reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Sylcia planujecie?? korzystacie z wolnej chatki:-D Madziakowalik wszyscy planują hmmm czyżby ty też stajesz w kolejce:-p. Agnieszka nie dziwię się że jesteście podekscytowani;-) maleństwo zaraz będzie z Wami będziecie tulic tulić i rozpieszczać:laugh2:
 
reklama
dobry :))) kamcia witaj w koncu spowrotem!!! :))) juz myslalam ze zupelnie zrezygnowalas z bb:((( jak corcia sie chowa ?? :))mam nadzieje ze wszystko ok :))))

a my bylismy dzisiaj w szpitalu na bilansie ,Lilijka zdrowiutka ,zważona zmierzona :))) tylko jak pielegniarke zobaczyla to tak sie zaczela drzec ze jej uspokoic nie moglismy :(((( ale w koncu jej przeszlo na szczescie :))) dobranocki mamcie :)))
 
hej kasiu :)
z bb nie da się zrezygnować:-p
wkońc mnie podłączyli do świata.. no ale co z tym idzie musiałam znmienić mieszkanie...;-)
teraz mieszkamy bliżej ludzi i mamy neta... :-) jak sie cieszę :-D
ale co z tego że wróciłam jak jutro jestem ostatni dzień bo wyjeżdżam na 2 tyg.. na tydzień do pl i tydzień do uk..
w uk jeszcze net jest... więc pewnie zajrzę ale w pl to nie bardzo:-(
ale jak wrócę to już będę na pełnym etacie ;-);-);-)
 
dzieńdoberek
jakiś taki ciemny poranek:eek:
chyba kawkę strzelę:sorry:

witaski kamcia , wracaj po urlopie to może pokawkujemy:tak:

natinke mam nadzieję, że dzieciaczki zdrowieją:tak:

kasia limerick no to Lilijka całkiem dobrze zareagowała pewnie pielęgniarka to była ropucha;-)

sylcia powodzenia w myśleniu;-):-D:-D:-D:-D Nadinka zadowolona z prezentów urodzinowych?
 
dzien doberek :)
ale pogoda :( a ja musze isc paczke odebrac z mala. mam nadzieje , ze tylko padac nie bedzie . tak kaja_respect planujemy rodzenstwo dla Meyeczki :) ale mala musi skonczyc roczek . Agnieszka to beda najpiekniejsze Wasze chwile( nigdy nie zapomne jak plakalismy z m jak mala zobzczylismy ) cos cudownego. milusiego dnia zycze :)
 
hej mamki :) dzionek nie zaciekawy,ale my i tak z domku wybywamy :)
Bozenko fakt pielegniarka jakas taka nieciekawa byla:(( i jeszcze z ich irolowskim podejsciem to juz w ogole:(((

Kamcia to wracaj do nas na dobre po urlopie :)

lece na jakies sniadanko :) milego mamki :)
 
heja :)

Nadinka bardzo zadowolona z prezencikow Nie kazda zabawka bawii sie tak jak powinna ale jest bardzo zadowolona :) a jak moje dziecko jest szczesliwe to i ja jestem :)

kamcia wracaj do nas szybko :))

no zamienilam sie juz na weekendy :) ale w niedziele mam wolne wiec chcialabym sie wbrac na meeting babski :)
 
reklama
Do góry