reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Hejka :-D! Słonko super świeci, ale jutro już ma podobno padać buuuuuu :baffled:

Natinek18, zdrówka dla Dominika i napisz nam co Go dopadło, co?

no i moze moze bedzie kolejny czlonek rodziny :) niewiem niewiem :p

Czyżby Nadinka rodzeństwa mogła się spodziewać :-)? To teraz czekamy na szczegóły ;-) no i żebyśmy mogły gratulacje złożyć :tak:

Witam rano
jestem wyspana jak ...niepamiętam kiedy-Danielek dochodzi do siebie,nie ma już ataków kaszlu

Uffff, w końcu dobre wieści :sorry:... Szkoda, że te dzieciaczki muszą się tak męczyć i dobrze, że Damianek ma się już lepiej :-D i mamusia wyspana...

dzieńdoberek
weny twórczej mi brakuje:baffled::baffled::baffled::baffled:
trzymajcie się babki:tak::tak:tak zbiorowo się odezwę:baffled:

Jak ja Cię rozumiem z tym brakiem weny... Tez mnie cosik dopadło ostatnio :eek:... Dobrze pamiętam, że Wy zaraz na urlop startujecie??? Oj, też bym się troszkę powygrzwała :sorry:...

Aga_irlandia, widzę, że Mayeczka tez do tych 'wypasionych' należy :tak:! Dobrze, dobrze - silna z Niej dziewczynka :-D

Ciekawe jak Drozdusi podróż minęła...


Oliwcie dziś w nocy jakieś koszmary męczyły :eek:... Obudziła się koło 01.00, najpierw coś gadała, a potem stanęła w łóżeczku, rączki wyciągnęła i koniecznie chciała do nas, ale przetrzymałam Ją, pogłaskałam po główce i jakoś zasnęła, ale trochę to potrwało... Ciekawe co Jej się śniło, ech, szkoda, że jeszcze nam długo nie opowie... Chociaż zaczyna już powtarzać wiele słów, ale nie używa ich jak sama coś nadaje, tylko ciągle po swojemu nawija ;-)

Coś mnie dziś głowa boli :-(...

Miłego dnia życzę :-)
 
hej,my już po wizycie u doktora ,Dominik ma angine a Adusia raczej nic,dostałam recepte w razie pogorszenia...
Justysia chyab mi coś podrzuciłaś??hhheehe czy listonosz katalogi avonu roznosi??nie odbrałam telefonu bo nie slyszalam,mialam go wyciszonego.
miłego dnia :)
 
hej słyszałam że nasze mamusie z Ennis przeniosły się tutaj ...

wróciłam więc chciałam się przywitać :)
mam już neta .. co mnie bardzo cieszy...

wiem że większość mam z Limerick mnie nie zna więcc może się przedstawię :-p
jestem kamila i mam 5-cio miesięczną córeczkę , rodziłam w limerick,
i jestem tu od 3 lat ...
hih czuję się jakbym bya nowa jakaś :zawstydzona/y:
 
Witam. Sylcia to bardzo dobre wieści, że planujecie kolejnego bobaska:)

Kasia limerick ja mam tą traskę obcykaną ale Sylcia dobrze Cię poinstruowała co i jak:)

Witam nową mamę:)
 
reklama
Witam z wieczorka :-)
Objadłam się dziś okropnie i mam w brzuchu nie złą imprezę hehehe maleństwo daje popalić:-):-) ale to takie milutkie ,bardzo lubie ten stan...a już niedługo się skończy..
Jutro ostatni dzień do pracy i weekend -to już ostatni we dwoje ;-)Ale jesteśmy podekscytowani ehh...
 
Do góry