reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Natalia ja nic nie wiem czy panuje ale wiesz to wirusówka to krąży zawsze:zawstydzona/y::zawstydzona/y: wiem że puchna te ślinianki przyuszne i ze to powoduje ból przy otwieraniu buzi jedzeniu... kurka oby Domi nie mial nic takiego < trzymam kciuki>
 
reklama
hej...ja z krótkim pytaniem..nie wiecie czy panuje obecnie świnka?????nie wiem czy domi ma świnke czy angine...ma powiekszone węzły chłónne i duuze pulika,gorączke.jutro ide z nim do lekarza,ale juz mam pełno chorób w głowie!!

niestety ja nie pomoge :(((( nie mam pojecia:(( ale zdroweczka dla synusia :))))
 
hejaaa :)

natinke camomile zdrowka dla dzieciaczkow :) :*

kasia limerick jezeli te szpital jest na doradoyle to z pod brown thomasa jedzie 304 on jedzie ogolnie bardzo czesto wysiadasz jak sie nie myle drugi przystanek za cresent shopping center przystanek jest na przeciw szpitala :)

aga ja to sie na rybkach nieznam niestety :( ale szkoda rybek :((((

natinke oby to nie zadna swinka byla kurcze czy ten wirus o ktorym pissze forumowa kolezanka ! :(

no i moze moze bedzie kolejny czlonek rodziny :) niewiem niewiem :p
 
Witam rano
jestem wyspana jak ...niepamiętam kiedy-Danielek dochodzi do siebie,nie ma już ataków kaszlu
Natinke-mam nadzieję,że cokolwiek to jest szybko Małemu przejdzie:)
 
dzien doberek

Sylcia a co to za moze moze???????planujecie malenstwo ??????wlasciwie Twoja kolej bo reszta juz zaciazona hahahhahah...a jak nam sie ciezarowki skoncza to nie bedzie komu kibicowac hehehe

no nic
pozdrawiam wszystkie i lece do obowiazkow( moglby ktos nam za to wszystko placic,a nie tak charytatywnie robimy:))

aaaa zapomnialam...Maya na bilansie wczoraj byla i wazy 9 kilo i ma 72 cm:)wszystko ok i sluch i wogole....:)
 
reklama
Do góry