reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
witam sie goraco z wami lejdis :)

dziekuje za wczoraj :)

a dzis co do pogody to ohh nie fajna wieje okropnie ;/;/;/ whhh

Nadinie wychodzi wychodzi ten zab i wyjsc nie moze juz 8 :) ale juz prawie prawie jest na miejscu :)

Ohhh Drozdunia pojechala :( teraz zostane sama na troche :( tak sie przyzwyczailam do niej i dzieciaczkow :)) ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i ze bezpiecznie i bez problemow doleca i dojada na miejsce, do domku :)

camomile przytulaki buziaki dla was :*

aga kochana ta Twoja niunka smiga niesamowicie Silna dziewczynka z niej :)

agnieszka no no no juz lada dzien i bedzie po wszystkim :) kurcze pamietam jak ja czekalam na ten wazny dzien i na moment gdy zobacze dzidzie :) wspaniale chwile :)

natinke wez no wyslij golebia z kawalkiem ciastucha dla mnie :) :pte Twoje ciasta z beza sa wspaniale :) mmmmmm :)

a wiec w domku jestesmy sami, po pracy smigam szybko do domku do Nadinki ;* obiadek na mnie czeka :) i jakies tam duperele domowe :p szkoda ze pogody nie ma bo wypralabym sobie koce i kapy a tak a tu nic ;/

zycze milego dnia buziaczki do sklikania :)
 
no Sylcia to teraz bedziecie sami hehehehe.....
A ja juz Maycie wykapalam i sobie spi:)mam nadzieje,ze juz na noc ,bo tylko raz dzis spala...no i tak sie nachodzi,ze potem pada i spi jak susel.....a dzis to cwaniara juz w przedpokoju byla:)po sofie,fotelach ,stole zajarzyla ,ze po futrynie z pokoju wylazi:):):):) i idzie jej to ja burza.....co ja postawie na konioec sofy to ona juz nogami przebiera i leci:)
no nic.....zmywam sie bo jedno przenoszenie z szafy juz dzis mialam a teraz kolejne mnie czeka:)wykorzystam ,ze malutka spi heheh...zreszta jak to mowia,nie odkladaj na jutro tego co mozesz zrobic dzis ,nie?
dobra....ide
pozniej moze jeszcze zjarze
 
dzien doberek:)

a moje dziecie oczywiscie wczoraj sie obudzilo i buszowalo do 23:)...no ale teraz jeszcze spi:) tatys w domku ,wiec wstawac nie musi:)

ja przenioslam z szaf tak ,jak planowalam:)od razu mi lepiej:)
dzis mam nadzieje zaliczymy wypad do miasta ,potem obiadek do zrobienia i bilans 9cio miesieczny Mayki:)

aaaa kupilismy akwarium i rybki w niedziele.....( 4 goldfishe)...i wszystkie zdechly( maz nie podlaczyl pompki)...kupilam 3 nowe i z nich jedna wczoraj tylko zostala na tym swiecie...a dzis patrze a ta jedyna juz jakos bokiem plywa...wrrrrrr...o co chodzi??????????????gosciu wczoraj sprawdzil wode z kranu i te z akwarium i powiedzial tylko ze za wysokie ph w akwarium jest...ale co ja mam zrobic?????????dodalam tego spacjalnego preparatu do odchlorowywania.....moze ktoras wie?????
no nic uciekam
Marta f oby Twoj pierwszy dzien pracy szybko minal:)
milego dnia wszystkim
 
Aga-szkoda rybek:( niestety nie wiem o co kaman z nimi,choć my też mamy-jak J zmienia wodę,to zawsze kranówę...Może najpierw nalej wody gdzieś,żeby postała(tak jak do podlewania kwiatków)i wtedy zapodaj do akwarium?I czy woda nie za zimna?
 
reklama
Aga a jak je przywieźliście to od razu wpuściliście do akwarium???? Bo jeśli tak, to rybki mogły zdechnąć z szoku:-(. Mój M mówi, że rybki zostawi się na troszkę w woreczku, w którym się je kupiło, wkłada z tym woreczkiem do akwa, gasi światło i dopiero po jakimś czasie się je wpuszcza
 
Do góry